Nowa kampania Echo Investment

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa kampania Echo Investment

Deweloper przygotowuje odważną akcję promocyjną i wchodzi do mieszkań z… ukrytą kamerą.

Wymiana płytek w kuchni, czarny dym w pokoju, wyburzenie ściany – takie warunki amerykański reżyser stawia właścicielom nowego mieszkania, które ma zamienić się w plan zdjęciowy. Pozostaje jedno pytanie: na ile się zgodzą? W swojej nowej kampanii Echo Investment pokazuje prawdziwe, ludzkie emocje, a jej hasłem jest „A Ty - masz już swoje ulubione miejsce?”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przy tworzeniu nowej kampanii „Echo Location Manager”, Echo Investment podjęło współpracę z agencją Black Rabbit, która jest znana z viralowych produkcji filmowych.

- Do kilku rodzin, które niedawno wprowadziły się na zrealizowane przez nas osiedle, zwróciliśmy się z prośbą udostępnienia ich wymarzonych mieszkań na potrzeby amerykańskiej superprodukcji. – opowiada Waldemar Olbryk, członek zarządu Echo Investment. - Przyszliśmy ze sfingowaną ekipą filmową i reżyserem. Tu nastąpiła ciekawa część eksperymentu, ponieważ „zespół filmowców” opowiedział o scenach planowanych w ich mieszkaniu: porachunki mafii, strzelanina, wybuchy, wyburzenia ścian… W tym czasie ukryta kamera nagrywała reakcje ludzi, którym z pasją proponowano wizję sceny w ich mieszkaniu, naprawdę oznaczających totalne zniszczenie ich miejsca na ziemi. Miejsca, w które włożyli mnóstwo serca, energii i czasu. To niesamowite, jak silne emocje zobaczyliśmy na ich twarzach. Co najważniejsze, wszyscy jeszcze lepiej zrozumieliśmy co jest ważne dla naszych klientów…. Zanim opublikowaliśmy film, oczywiście przedstawiliśmy go osobom, które w nim uczestniczyły. Na wspomnienie akcji wszyscy wybuchnęli śmiechem, a materiał bardzo im się podobał.

Celem nowej kampanii „Echo Location Manager” jest poprawienie rozpoznawalności marki u potencjalnych klientów Echo Investment. Odważna koncepcja kreatywna zakładała stworzenie trzech 6-sekundowych teaserów, wywiadu z „amerykańskim reżyserem” Stevem Blitzem, a także materiału głównego i wywiadów z mieszkańcami. Jednym z elementów kampanii jest również konkurs na najciekawszy tytuł sfingowanej produkcji, którą chciał nakręcić Steve Blitz. Działania digitalowe komunikowane są wielokanałowo: na Facebooku, YouTubie i LinkedInie.

Kampania ruszyła 16 kwietnia i potrwa do końca miesiąca.

Działania oparte są na koncepcji kreatywnej przygotowanej przez Echo Investment we współpracy z agencją Black Rabbit. Za przygotowanie kampanii w mediach społecznościowych odpowiada agencja komunikacji Monday PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij