Ruszył CEE Startup Challenge, pierwszy konkurs online dla startupów z Europy Środkowo-Wschodniej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszył CEE Startup Challenge,  pierwszy konkurs online dla startupów z Europy Środkowo-Wschodniej

CEE Business Angels Network, międzynarodowa sieć aniołów biznesu w partnerstwie z Vestbee, platformą łącząca aniołów biznesu, fundusze VC i korporacje z całego świata z innowacyjnymi firmami z Europy Środkowo-Wschodniej uruchomiły CEE Startup Challenge.

Jest to pierwszy konkurs online dedykowany startupom i scaleupom z regionu. Przedsiębiorcy mają czas na złożenie aplikacji do 21 maja na www.ceestartupchallenge.com.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

“Regionalny ekosystem startupowy bardzo dynamicznie się rozwija i obecnie praktycznie nie da się nadążyć za wszystkimi konferencjami i wydarzeniami startupowymi. CEE Startup Challenge przenosząc się do świata wirtualnego w efektywny sposób łączy projekty poszukujące finansowania z inwestorami, dzięki czemu wszyscy uczestnicy zyskują dostęp do wielu możliwości bez wychodzenia z biura.” podkreśla Ewa Chronowska, założycielka CEE Business Angels Network. “Nowatorska formuła konkursu jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania pozwalające zminimalizować czas potrzebny przedsiębiorcom na dotarcie do odpowiednich inwestorów, prezentację projektu i pozyskanie finansowania, a inwestorom na znalezienie i analizę ciekawych projektów. Odpowiadamy na wszystkie te potrzeby wykorzystując narzędzia do automatyzacji i zarządzania procesem inwestycyjnym.” dodaje Łukasz Balcerzak, założyciel Vestbee.

Dynamiczny rozwój Europy Środkowo-Wschodniej przyciąga wielu globalnych inwestorów, zainteresowanych inwestycjami w innowacyjne projekty. Nic dziwnego- coraz więcej regionalnych biznesów od początku działalności kształtuje strategię rozwoju w kierunku ekspansji międzynarodowej, a to wymaga odpowiedniej wiedzy, kontaktów i funduszy. “Oferując w jednym miejscu rozbudowaną sieć globalnych inwestorów i partnerów zainteresowanych regionem Europy Środkowo-Wschodniej stwarzamy pomysłodawcom z różnych branży szansę pozyskania nie tylko funduszy, lecz również lokalnego know-how czy kontaktów tak istotnych w rozwoju każdej firmy. ” podsumowuje Ewa Chronowska.

Obecna edycja CEE Startup Challenge wyłoni najlepiej rokujące regionalne firmy z branży: Industry 4.0, Energy & Cleantech, Smart Cities & Home, Life Science, Fintech, Big Data & Analytics, Business & ICT, Lifestyle. Zwycięzcy zyskają szeroki dostęp do globalnych inwestorów, korporacji i partnerów medialnych, wsparcie w rozwoju biznesu od globalnych mentorów (między innymi z Silicon Valley), darmowe bilety na wiodące eventy w regionie, a także pakiet nagród o wartości 50 tys. euro. Pełna lista nagród zostanie ogłoszona na kanałach społecznościowych oraz na stronie internetowej eventu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij