13 nowych sklepów od początku roku!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
13 nowych sklepów od początku roku!

Koncept, iż modna odzież i tekstylia codziennego użytku pomimo wysokiej jakości wcale nie muszą być drogie to idea, która przyświeca sieci KiK. Kierując się tymi standardami firma z sukcesem realizuje obraną strategię biznesową i otwiera sklepy w kolejnych miastach Polski.

Od początku roku na liście sklepów KiK pojawiło się 13 nowych lokalizacji, a docelowo w 2018 roku ma ich być łącznie około 250.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka KiK obrała kierunek intensywnej ekspansji, która przejawia się zarówno w otwieraniu nowych sklepów, jak i rozwijaniu działalności tych już istniejących. Plany zakładają dynamiczny rozwój w całym kraju, z uwzględnieniem zarówno dużych, średnich jak i małych miejscowości. W najbliższym czasie sieć KiK ponownie zawita do województw: kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego oraz wielkopolskiego.

Od początku działalności KiK ma ściśle określone standardy dotyczące m.in. minimalnej powierzchni. Teraz jednak, wraz z rozwojem, wymagania również zyskały nowy wymiar, czego przykładem może być otwarty w kwietniu pierwszy w Polsce wielkopowierzchniowy sklep KiK mający 850 mkw.

Obok intensywnej ekspansji, KiK w imię motta „Klient jest Królem”, nie zapomina o oprawie każdego otwarcia, które jest połączone z całodziennym eventem. Oprócz konkursów i gier z nagrodami przez dwa dni na cały asortyment obowiązuje 10-procentowy rabat. W ramach promocji otwarć nowych sklepów KiK organizuje też akcję, w której na kilka dni przed planowanym rozpoczęciem działalności hostessy wręczają przechodniom specjalne puszki z losami. W dniu otwarcia sklepu można je wymienić na nagrody, w tym bony podarunkowe i karty rabatowe. Od niedawna częścią wydarzenia jest również KiK Fashion Truck, czyli mobilny showroom pojawiający się w przestrzeni miejskiej w dzień otwarcia sklepu, dzięki któremu mieszkańcy miasta mogą zapoznać się z wybraną kolekcją z asortymentu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij