Marka Qdriver buduje wraz z ContentHouse portal content marketingowy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Qdriver buduje wraz z ContentHouse portal content marketingowy

Magazyn Qdriver to serwis dedykowany kierowcom i firmom transportowym, które poszukują pracowników na polskim rynku. Portal jest kluczowym narzędziem kampanii performance content marketing.

W serwisie content marketingowym, stworzonym przez agencję ContentHouse, specjaliści HR Quality (właściciela marki Qdriver) dzielą się wiedzą oraz inspiracjami, które pomagają we współpracy kierowców i firm transportowych poszukujących wykwalifikowanych pracowników. W eksperckich artykułach omawiane są istotne z punktu widzenia rynku spedycyjnego zagadnienia, jakie dotyczą pracy zawodowej kierowców oraz kierowania przedsiębiorstwami z branży transportowej. Publikowane treści mają za zadanie wzmocnienie wizerunku marki Qdriver na polskim rynku firm świadczących wysoko wyspecjalizowane usługi za zakresu HR i pośrednictwa pracy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nasze obserwacje pokazują, że za pomocą content marketingu można osiągnąć nie tylko cele sprzedażowe, ale również wspomagać działania HR w firmie. Wybraliśmy agencję ContentHouse, ponieważ ma doświadczenie nie tylko w branży B2B oraz B2C, ale mocno stawia na efekt i wynik. W naszych działaniach jest to dla nas bardzo ważne – mówi Łukasz Gwizdała, Członek Zarządu, HR Quality.

Specjaliści ContentHouse zaangażowani byli w stworzenie kompleksowej strategii komunikacyjnej, określenie polityki i struktury redakcyjnej portalu. W ramach prowadzonego projektu odpowiadają za bieżące prowadzenie serwisu oraz współpracę z ekspertami włączonymi w prace redakcyjne. Zespół ContentHouse zajmuje się również pozyskiwanie poprzez narzędzia SEM i Facebook Ads jakościowego ruchu w serwisie oraz koordynacją działania całej kampanii performance content marketing.

Firma HR Quality to jeden z najważniejszych na polskim rynku podmiotów rynku HR, który specjalizuje się w outsourcingu i leasingu pracowników w takich branżach jak przemysł ciężki, produkcja, logistyka i spedycja, budownictwo i IT. Przedsiębiorstwo zajmuje się również rekrutacją personelu ze Wschodu (Ukraina, Białoruś, Gruzja) i Indii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij