Czas na egzekucję

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czas na egzekucję

Druga edycja konferencji graficznej Projekcje już w czerwcu w Poznaniu.

Poznańska konferencja Projekcje, której pierwsza edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród społeczności projektantów, ponownie stawia sobie za zadanie integrować ich środowisko, ale przede wszystkim ma być mocnym bodźcem do pobudzenia inspiracji i chęci samokształcenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O czym teraz?

Tematem poprzedniej edycji konferencji była Inspiracja, czyli początek procesu kreatywnego. Prelegenci przygotowali tematy mówiące o inspiracji wynikającej z wiedzy czy historii. Szukaliśmy inspiracji w najdalszych zakamarkach internetu oraz dowiedzieliśmy się jak ją zaprezentować w biznesowym świecie. Podczas nadchodzącej odsłony Projekcji skupimy się na ostatnim etapie tego procesu, czyli egzekucji. Skupimy się na tym, w jaki sposób zamienić genialne pomysły w funkcjonalne projekty.

Kogo posłuchamy?

Do tej pory ogłoszeni zostali następujący prelegenci:

 • finlandzkie studio brandingowe Werklig
 • autora licznych plakatów dla instytucji kulturalnych Krzysztofa Iwańskiego,
 • studio brandingowe Redkroft,
 • specjalistów od wielkoformatowych ręcznie malowanych reklam Good Looking Studio,
 • dyrektora kreatywnego marki Pan Tu Nie Stał Bartka Bojarczuka,
 • studio projektowe UVMW, które przyjedzie wraz z jednym z ich ostatnich klientów, polskim raperem Karolem Nowakowskim aka PJUS
 • dyrektora artystycznego Bartka Walczuka aka Mr. Osom,

W przerwie między prelekcjami, uczestnicy konferencji będą mieli wyjątkową okazję, aby nawiązać bezpośredni kontakt z prelegentami, czerpać od nich wiedzę lub niezobowiązująco z nimi porozmawiać. Po zakończeniu konferencji, będzie także okazja do networkingu, luźnej pogawędki i wspólnej zabawy na oficjalnym After Party!

Kto będzie uczył?

Projekcje to nie tylko pasmo interesujących wykładów z profesjonalistami w swoich dziedzinach, ale także możliwość aktywnego rozwoju swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w organizowanych warsztatach.

Organizatorzy przygotowali następujące zajęcia praktyczne z:

 • letteringu prowadzone przez studio LoveLetters,
 • techniki tatuażu z załogą z Tattoo.pl,
 • grafiki 3D w identyfikacji wizualnej ze studiem Uniforma,
 • metodologii Design Sprint z agencją Tonik,
 • technik kreatywnych z Concordia Design.

Kto zwycięży w Bitwach?

Podczas tegorocznej edycji, odbędą się także znane już Bitwy Graficzne, które zachęcają projektantów do poszerzania horyzontów, szlifowania warsztatu i zasięgania inspiracji koniecznej do ulepszania swoich umiejętności.

W tym roku, organizatorzy zaprosili 12 projektantów reprezentujących różne dziedziny designu, którzy zmierzą się ze sobą w dwuosobowych grupach i zawalczą o nagrodę główną. Zadaniem uczestników jest przygotowanie interpretacji graficznej litery P według hasła, które wylosowali. Zwycięzca Bitew zostanie wyłoniony przez JURY składające się z Jacka Rudzkiego (ZnajomyGrafik), Zuzanny Rogatty, Patrycji Podkościelny i Bartka Kotowicza (brandingowy.pl).

Obok walki 12 zaproszonych projektantów, utworzona będzie kategoria “Open” dla wszystkich chętnych - szczegóły pojawią się na fanpage’u Projekcji w przyszłym tygodniu. Wszystkie prace uczestników Bitew zaprezentowane będą podczas konferencji w formie wernisażu, podczas którego uczestnicy zagłosują na swojego faworyta w kategorii “Głos Publiczności”.

Bądźcie na bieżąco z informacjami publikowanymi na fanpage’u Projekcji - organizatorzy codziennie odsłaniają kolejne karty konferencji. Warto też dodać, że w poniedziałek 14 maja o 12:00 rusza sprzedaż biletów na konferencję oraz warsztaty, także nie przegapcie tego!

Do zobaczenia 9 czerwca w poznańskim Concordia Design na Projekcjach!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij