Więcej niż sport: turniej golfowy GetResponse Cup

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Więcej niż sport: turniej golfowy GetResponse Cup

Sportowa rywalizacja, networking oraz spotkanie z ekspertami z branży online marketingu – ta nieszablonowa idea przyświeca pierwszej edycji turnieju golfowego GetResponse Cup.

GetResponse Cup odbędzie się 16 czerwca w Postołowie k. Gdańska, najlepszym polu w Polsce wg rankingu Polish Golf Awards 2017. Uczestnicy turnieju mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. Mercedesa klasy A, zaproszenie na legendarne pole w St. Andrews w Szkocji czy wizytę na luksusowym statku Queen Elisabeth.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sport i biznes

GetResponse Cup to pierwsze wydarzenie, które łączy sportową rywalizację z biznesowym networkingiem. Podczas spotkania zawodnicy nie tylko sprawdzą swoje golfowe umiejętności czy wypróbują najbardziej nowoczesny sprzęt do gry. Będą mieli również okazję do nawiązania wartościowych znajomości z ekspertami z branży digital oraz wymiany profesjonalnych doświadczeń.

Równolegle do turnieju na terenie obiektu odbędzie się bowiem akademia golfa – zajęcia dla początkujących, którzy pod czujnym okiem trenerów PGA PRO będą mogli zapoznać się z podstawami tego sportu. Do udziału w akademii zaproszeni zostaną goście ze świata online marketingu oraz e-commerce.

– Golf jako jedna z nielicznych dyscyplin pozwala na to, by spędzić czas na fantastycznej rozgrywce w przyjaznej atmosferze i nawiązać przy tym kontakty, które będą procentować latami. Na tym polega idea GetResponse Cup: łączymy aktywność na świeżym powietrzu z networkingiem i udowadniamy, że można świetnie się bawić i jednocześnie rozmawiać o biznesie. – mówi Daniel Brzeziński, organizator turnieju, Vice Prezes firmy GetResponse.

Wyjątkowe nagrody

GetResponse Cup odbędzie się w trybie ShotGun i może wziąć w nim udział każdy golfista o HCP od 18 do 36. Turniej objęty jest patronatem Polskiego Związku Golfa.

Organizatorzy wraz z partnerami i głównymi sponsorami wydarzenia, bankiem Citi Handlowym oraz Mercedes-Benz BMG Goworowski, przygotowali dla uczestników atrakcyjne nagrody aż w 8 kategoriach. Zawodnicy zagrają więc nie tylko o wysokiej klasy auto, ale również m.in. wyjazd do luksusowego hotelu, vouchery na weekend z marką Mercedes-Benz czy podwójne zaproszenie na Dream Cars – wydarzenie, podczas którego można wybrać się na przejażdżkę najdroższymi autami na świecie.

Organizatorem turnieju jest GetResponse – największy polski dostawca usług online marketing i marketing automation.

Więcej o turnieju oraz zapisy na www.getresponsecup.pl

Patronami medialnymi wydarzenia są: Business Insider, NaTemat.pl, Trojmiasto.pl, GolfChannel Polska, Golf&Roll, TopGolf.pl, Meeting Planner, NowyMarketing, Media i Marketing Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij