#FreshExpress czyli trasa prosto od krowy na Twój stół

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#FreshExpress czyli trasa prosto od krowy na Twój stół

Dwie niezależne kobiety: Magda, kierowca Fresh Logistics Polska oraz DR Lifestyle, blogerka-dietetyczka, w jednej ciężarówce pełnej jogurtów Zott. Do tego droga „od krowy do stołu” z Opola, przez Gliwice, aż po Gdańsk.

W tle porady dietetyczne i rozmowy o „girl power” za kierownicą – wszystko transmitowane na żywo w mediach społecznościowych - tak w skrócie można podsumować drugą odsłonę akcji #RabenExpress – czyli #FreshExpress #ZottExpress, która dotarła do ponad 1 miliona użytkowników nowych mediów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja została przeprowadzona pod koniec maja 2018 roku i bazowała na tzw. influencers marketingu, czyli wykorzystaniu wizerunku znanych osób do promowania marek Fresh, Raben oraz Zott. Do drugiej odsłony projektu została zaproszona Dr Lifestyle - dietetyczka i autorka popularnego bloga o zdrowym trybie życia, która pojechała w trasę z Magdą, kierowcą Fresh Logistics Polska i jednocześnie wokalistką zespołu „Magda Jump”.

Pierwsza odsłona akcji #RabenEspress przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, dotarliśmy do niemal miliona użytkowników nowych mediów. Dlatego, zdecydowaliśmy się na kolejną realizację. Tym razem postanowiliśmy pójść o krok dalej i do współpracy zaprosić jednego z naszych klientów firmę Zott Polska.” – wyjaśnia Klaudyna Polanowska-Skrzypek, PR manager Grupy Raben – „W końcu tworzenie rozwiązań szytych na miarę naszych klientów to nasza siła, stąd byliśmy pewni, że wspólny projekt Fresh, firmy specjalizującej się w transporcie produktów w temperaturze kontrolowanej oraz producenta jogurtów Zott, pokazujący drogę „od krowy do stołu” będzie cieszył się dużą popularnością widzów.”

Celem akcji było pokazanie całego cyklu produkcyjnego jogurtu, od gospodarstwa, w którym powstaje mleko, poprzez proces produkcji, magazyny Fresh Logistics i transport ciężarówką-chłodnią aż po dostarczenie go niemal do ręki konsumenta.

Spółka Zott jest otwarta na nowe wyzwania. Kiedy Fresh Logistics zaproponował nam przeprowadzenie wspólnej akcji PR-owej celem zaprezentowania przedsiębiorstwa i produktów w oryginalnym, zupełnie innym niż dotychczas kontekście, nie zastanawialiśmy się długo. Informacja o akcji szybko dotarła do najwyższego szczebla kierowniczego, które zdecydowało się na otworzenie fabryki i pokazanie, jak powstają produkty Zott.” – mówi dr Małgorzata Bogdan Specjalista ds. Komunikacji ZOTT Polska – „Wspólna idea pokazania głównych etapów cyklu produkcyjnego przypadła nam do gustu i zaangażowaliśmy się w nią całym sercem.”

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij