Dacia Euro Trip - blogerzy Make Life Harder testują

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dacia Euro Trip - blogerzy Make Life Harder testują

Digital Wonderland zaplanowało akcję, w której blogerzy z Make Life Harder będą w niecodzienny sposób testować udostępnioną przez Renault Polska najnowszą Dacię Duster.

Nowy projekt dla samochodów Dacia przygotowany przez Digital Wonderland to test jakiego dotąd nie było. Podczas Dacia Euro Trip blogerzy z Make Life Harder wybiorą się w podróż Dacią Duster po krajach południowo-wschodniej Europy. Przez 2 miesiące przemierzą 7000 km szlakami oddalonymi od największych turystycznych skupisk, a swoje relacje opublikują na własnym fanpage’u. Niektóre z nich zobaczyć też będzie można na fanpage’u „Dacia. Wybieram mądrze.”

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Projekt Dacia Euro Trip opiera się na wykorzystaniu zbieżności w komunikacji marki Dacia oraz Make Life Harder. Dacia to marka dla ludzi pragmatycznych, poszukujących „mądrych wyborów”. W ich opinii samochód ma przede wszystkim jeździć, być niezawodnym i ekonomicznym w eksploatacji, a nie pełnić rolę symbolu statusu. Make Life Harder z kolei, w inteligenty i ironiczny sposób obnażają absurdy świata komercyjnego i podporządkowanego „lansowi”. Skłaniają w ten sposób do racjonalnego myślenia – komentuje Łukasz Chomyn, Senior Copywriter w Digital Wonderland.

Dacia Euro Trip to pierwsza w historii blogerów Make Life Harder tak duża komercyjna współpraca z marką. Ich fanpage akualnie śledzi ok. 120 tys. fanów. W 2012 roku otrzymali nagrodę Sztorm Roku w kategorii film i multimedia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij