Krzysztof Litwinek nowym Managing Directorem w Publicis Consultants

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krzysztof Litwinek nowym Managing Directorem w Publicis Consultants

Od połowy czerwca 2018 r. zarządzanie agencją Publicis Consultants przejmuje Krzysztof Litwinek, dotychczasowy Communication Director, związany z Grupą Publicis od maja 2015 r. Będzie podlegał bezpośrednio Markowi Gargale, CEO Publicis Worldwide Polska.

„Jest mi niezmiernie miło poinformować, że możemy przekazać zarządzanie osobie o tak dużym doświadczeniu. Co szczególnie istotne, Krzysztof był zaangażowany w tworzenie i rozwijanie Publicis Consultants. Jestem przekonany, że z sukcesem zastąpi Katarzynę Koper, dotychczasową Managing Director, która zdecydowała się podjąć nowe zawodowe wyzwania.” – powiedział Marek Gargała, CEO Publicis Worldwide Polska & COO Publicis Communications.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Krzysztof Litwinek to konsultant z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy dla organizacji finansowych i firm doradczych. Współtworzył i realizował strategie komunikacji dla przedsiębiorstw działających w obszarze usług, finansów, FMCG i ICT. Doradzał w zakresie komunikacji fuzji, restrukturyzacji, zmian kapitałowych, wprowadzania nowych produktów i usług, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, komunikacji wewnętrznej oraz public affairs. Pracował między innymi dla takich marek jak Atlantic Council, Citi Handlowy, GE Money Bank, Bank BPH, Pfleiderer Grajewo, P&G, Sage. W ostatnim czasie jako Communication Director koordynował działania agencji dla Kaufland Polska i PKP Intercity. Wcześniej pełnił funkcję Corporate Affairs Director oraz PR Manager w Banku BPH. Koordynował działania komunikacyjne podczas fuzji Banku BPH i GE Money Banku.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij