Fan Sport Raport - pierwszy kanał z wiadomościami sportowymi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Fan Sport Raport - pierwszy kanał z wiadomościami sportowymi

Sieć partnerska TalentMedia, twórcy kanału Kabaret Czwarta Fala i agencja marketingu sportowego Stars&Buzz wspólnie uruchomili kanał na YouTube - Fan Sport Raport. To pierwszy kanał z wiadomościami sportowymi, które będą podane w lekkim, żartobliwy tonie.

W rolę prowadzących wcielili się twórcy Kabaretu Czwarta Fala, których parodie wielokrotnie biły rekordy popularności w zestawieniach YouTube.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Zapewniamy, że ruszyliśmy z najbardziej niepoważnym kanałem sportowym w sieci! Dostarczymy naszym widzom dużą dawkę sportowych faktów, ale poprzeplatanych z abstrakcyjnymi analizami i zaskakującymi komentarzami. W naszych kilkunastominutowych programach będziemy poruszać tematy związane z każdą dyscypliną sportową. Dlatego każdy fan sportu, który jest znudzony oglądaniem zwykłych newsów ze świata, u nas znajdzie odskocznię i inne spojrzenie na sport, z dystansem i humorem – komentują Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda z Kabaretu Czwarta Fala.

Kanały sportowe na YouTube to niewielki procent dostępnych na tej platformie treści.

- Dla TalentMedia stworzenie własnego kanału w koprodukcji z naszymi twórcami oraz agencją marketingu sportowego Stars&Buzz to nowa rola i duże wyzwanie. Cieszę się, że ta współpraca doszła do skutku, bo akurat na YouTube brakuje według nas tego typu programów. Wierzę, że uda nam się na tyle rozwinąć ten kanał, że w przyszłości będzie ciekawym miejscem także dla reklamodawców. – komentuje Piotr Tytyk, Managing Partner TalentMedia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij