Miłość za regałem w Bibliotece Raczyńskich

Miłość za regałem w Bibliotece Raczyńskich

W noc bibliotek, nawiązując do odbywającego się w tym czasie festiwalu polskiej piosenki w Opolu, Biblioteka Raczyńskich opublikowała na Facebooku przeróbkę hitu Sławomira, gwiazdy rock polo "Miłość w Zakopanem".

Nagranie “Miłość za regałem” wywołało w internecie małą burzę. Część osób jest zachwycona, inni wręcz przeciwnie. Ich zdaniem instytucja kulturalna nie powinna promować się w tak kiczowaty sposób. Jednym z głównych wyzwań instytucji publicznych jest przyciągnięcie uwagi społeczeństwa - sposobem może być niestandardowe nagranie wideo. Muzeum Narodowe w Poznaniu zwróciło swoją uwagę kampanią "Muzeum? Żebyś wiedział?", a Biblioteka Raczyńskich sięgnęła po disco polo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS Przegląd reklam w rytmie disco

Przykładów słabych reklam w polskiej telewizji nie brakuje. Olaf Lubaszenko w reklamie e-papierosa, Cezary Żak zachwalający margarynę czy nowy energy drink Zenek. Zobacz "Król jest tylko jeden", czyli przegląd "dobrych", polskich reklam w rytmie disco! 

PS2 Salon Euro Auto Stefaniak - Zespół AM

W spocie reklamującym salon samochodowy Euro Auto Stefaniak, zobaczymy muzyków, ekskluzywne samochody, a także młode dziewczyny. Tekst piosenki w rytmie disco zachęca do skorzystania z oferty. Promocja jednak wywołała lawinę nieprzychylnych komentarzy. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij