Karol Wilczko dyrektorem zarządzającym Szkla.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karol Wilczko dyrektorem zarządzającym Szkla.com

Były wiceprezes giełdowej Comperia.pl S.A. Karol Wilczko dołączył do zespołu Szkla.com S.A. – jednego z największych i najbardziej znanych sklepów ze szkłami kontaktowymi i okularami na terenie Europy Środkowo - Wschodniej.

Karol Wilczko został dyrektorem zarządzającym firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako dyrektor zarządzający Karol Wilczko będzie odpowiedzialny za zarządzanie firmą i koordynację pracy poszczególnych działów. Będzie odpowiadał za procesy inwestycyjne, raportowanie, wytyczne nowych, strategicznych kierunków rozwoju we współpracy z zarządem firmy. Do jego obowiązków należeć będzie także zarządzanie zespołem platformy e-commerce. Będzie także decydować o rozwoju firmy na rynku krajowym oraz międzynarodowym przy bieżącej współpracy z zarządem.

- Przez ostatnie 11 lat związany byłem z branżą e-commerce, współtworząc od zera Comperia.pl – pierwszą polską porównywarkę finansową. Doświadczenia jakie przy tym zdobyłem chcę teraz wykorzystać w zupełnie innym segmencie internetowego handlu, także na rynku międzynarodowym – mówi Karol Wilczko. – Wyjście poza branżę finansową traktuję jako nowe, ekscytujące wyzwanie i możliwość sprawdzenia i zweryfikowania dotychczasowych umiejętności – dodaje.

Zdaniem Mateusza Matuli, prezesa Szkla.com ruch ten ma służyć rozwojowi firmy i i jeszcze lepszej odpowiedzi na potrzeby klientów. - Szkla.com to lider w swoim segmencie, firma bardzo nowoczesna i dynamiczna , która pomaga tysiącom klientów w sprawnym zaspokajaniu potrzeb związanych z zakupem szkieł kontaktowych czy okularów. Ale chcemy się rozwijać jeszcze szybciej, nie tylko na polskim rynku – dodaje Mateusz Matula. – Dlatego cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Karolem, wierzymy że pozwoli nam to wspólnie osiągnąć zakładane cele rozwojowe i jeszcze lepiej służyć naszym klientom.

Założona w 2004 roku firma Szkla.com S.A jest obecnie liderem w internetowej sprzedaży soczewek kontaktowych oraz okularów na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka, która posiada w 100 proc. polski kapitał kontroluje również jedne z największych sklepów branży optycznej na Węgrzech, Litwie, w Czechach oraz Słowenii. Od 2016 Spółka inwestuje również w offlinowe kanały sprzedaży produktów optycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij