Innowacyjny projekt Stock Prestige Bartender VR League

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Innowacyjny projekt Stock Prestige Bartender VR League

Barmani w całej Polsce łączcie się! Marka Stock Prestige oraz firma VR Factory ogłaszają start cyklu turniejów dla barmanów profesjonalistów i amatorów, który w drugiej połowie roku odbywać się będzie… w świecie wirtualnym.

Immersja spod znaku Stock Prestige

Technologia wirtualnej rzeczywistości wykorzystywana jest już w wielu branżach w Polsce, jednak rynek FMCG nie sięgnął dotychczas po tak innowacyjne rozwiązania. Z tego względu projekt Stock Prestige Bartener VR League to wyjątkowo nowatorska inicjatywa, która z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie konsumentów oraz przedstawicieli branży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wirtualna rzeczywistość pozwala nam „zanurzyć się” w zupełnie innym świecie, doświadczyć rzeczy, które na co dzień nie są dla nas dostępne, co doskonale wpisuje się w strategię Stock Prestige. DNA naszej marki to wyjątkowe i ekskluzywne doświadczenia, nietuzinkowe przeżycia, z tego względu partnerstwo z firmą VR Factory było naturalnym krokiem w rozwoju brandu – mówi Sławomir Kreczmański, Senior Brand Manager w Stock Polska.

Stock Prestige Bartender VR League

Turnieje z cyklu Stock Prestige Bartender VR League to nie lada gratka dla miłośników mieszania drinków, zarówno dla amatorów, jak również profesjonalnych barmanów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, a przy okazji… świetnie się bawić. Aplikacja konkursowa zainspirowana grą barmańską „Bartender VR Simulator”, która zostałą opracowana przez VR Factory we współpracy z sześciokrotnym mistrzem świata barmanów Tomaszem Małkiem, nie tylko sprawdza wiedzę na temat receptur, ale wymaga od użytkownika zręczności i szybkości tak potrzebnych w pracy barmana. Aplikacja przenosi gracza do profesjonalnie wyposażonego, wirtualnego baru i przy pomocy kontrolerów ruchu, które oddają realne posługiwanie się dłońmi, pozwala użytkownikowi przygotowywać konkursowe drinki. Szczegóły na temat Stock Prestige Bartender VR League dostępne są na stronie www.spbvrl.pl.

Pierwszy wirtualny barman

Aplikacja turniejowa została zaprojektowana w oparciu o pierwszy wirtualny symulator barmana stworzony przez firmę VR Factory, czyli Bartender VR Simulator. Projekt ten został nagrodzony w tym roku na największej konferencji branżowej Game Developers Conference w San Francisco jako jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie aplikacji wirtualnej rzeczywistości w kategorii „Trening – Edukacja”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij