Anna Gadecka i Krzysztof Bednarski w 180heartbeats + JUNG v MATT

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Gadecka i Krzysztof Bednarski w 180heartbeats + JUNG v MATT

Do działu kreacji agencji 180heartbeats + JUNG v MATT dołączyli senior copywriter Anna Gadecka i senior art director Krzysztof Bednarski.

Gadecka w branży reklamowej pracuje od 10 lat. Doświadczenie zdobywała w czterech różnych krajach, w uznanych sieciowych i niezależnych agencjach. W Polsce - w Euro RSCG4D, Brain i Leo Burnett i Saatchi & Saatchi IS. We Francji – Fred & Farid Paris, w Wielkiej Brytanii - Y&R London i CP+B London, a w Belgii w DDB Bruksela. Pracowała dla takich marek jak Heineken, P&G, Audi, L'Oreal (Cacharel), McVities, BBC, Royal Society of Blind Children. Jest twórczynią projektu Agency Tour w ramach którego zwiedziła 30 agencji reklamowych. Zdobyła w sumie kilkadziesiąt nagród i wyróżnień: jedyne jak dotąd dla polski złoto w konkursie Young Guns Awards za projekt Mapy Bonux, a podczas tegorocznego Cannes kampania Bee Saving Paper, która współtworzyła trafiła na shortlistę. Liczy jednak, że najważniejsze nagrody jeszcze przed nią.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bednarski specjalizuje się w designie, animacji i fotografii. Ostatnio pracował w Kalicinscy.com, gdzie m.in. zajmował się projektami dla takich marek jak PGE, IQOS, Red Bull. Wcześniej przez siedem lat był związany z branżami filmową i telewizyjną.

Pracował m.in. jako szef kreacji w Kino Polska oraz art director w SPI International Filmbox Channels. Zaprojektował plakaty filmowe dla najwybitniejszych polskich reżyserów filmowych m.in. do cyfrowych rekonstrukcji „Przypadku” Krzysztofa Kieślowskiego, „Ziemi Obiecanej” Andrzeja Wajdy, „Psów” Władysława Pasikowskiego czy „Rejsu” Marka Piwowskiego. Współpracował również z MTV, Comedy Central, Fox, TVN Turbo przygotowując materiały na potrzeby identyfikacji wizualnej. Jest również dwukrotnym zwycięzcą konkursu Leica Street Photo.

W 180 Gadecka i Bednarski wzmocnili zespół dyrektora kreatywnego Martina Winthera. Obecnie dział kreacji liczy 12 osób, a zarządza nim chief creative officer Mikołaj Sadowski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij