Pies zawsze pomaga w nowej kampanii schroniska w Korabiewicach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pies zawsze pomaga w nowej kampanii schroniska w Korabiewicach

Celem kampanii schroniska w Korabiewicach jest promocja świadomej i odpowiedzialnej adopcji psów.

fot. zdjęcie Marta W. Słyż, model Albert ze schroniska w Korabiewicach

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warto pamiętać, że „włosy” na meblach, chrapanie, dziwne zapachy i wiele innych mniejszych i większych problemów staje się codziennością, gdy w domu jest pies. Ludzie powinni się o tym dowiedzieć przed adopcją, a nie po – mówi Irena Kowalczyk ze schroniska w Korabiewicach.

Kampania wykorzystuje fakt, że w radiowym bloku reklamowym dominują reklamy leków. Każdy z trzech spotów radiowych naśladuje inny styl reklamy medycznej. Jest tu testimonial zadowolonego pacjenta, krótki dialog oraz reklama oparta o efekty dźwiękowe, czyli wszystko to, co słyszymy w każdej przerwie reklamowej. Dodatkowo, aktorzy, którzy użyczyli swoich głosów w kampanii, często sami występują w reklamach leków.

Kampanię przygotowała nowa na rynku agencja Must Be Loud oraz studio Głośno. Muzykę skomponował Marcin Mirowski. W spotach zagrali znani aktorzy: Anna Apostolakis, Dagmara Bąk, Konstancja Dangel, Piotr Makowski, Grzegorz Pawlak, Dominic Chambers oraz Sean Palmer.

– Chcemy zatrzymywać uwagę ludzi. Lubimy humor i zaskoczenie, czego w polskiej reklamie bardzo brakuje – mówi Mateusz Książek, dyrektor kreatywny agencji. – Odbiorcy, którzy usłyszeli spoty w radiu sami szukali ich potem w internecie, by się nimi podzielić w mediach społecznościowych. Oczywiście były też osoby, którym np. nie podobał się odgłos chrapania czy sam pomysł, ale nawet oni, nie pozostali obojętni i po wysłuchaniu spotu poświęcili czas, by do nas napisać. – dodaje.

Skuteczność kampanii potwierdzają liczby. Liczba wejść na stronę, do której odwołują spoty, wzrosła o 20%. Trzykrotnie wzrosła liczba zapytań o adopcje.

Spoty emitowane są od połowy kwietnia do końca lipca na antenach TOK FM, Radia ZET, oraz Meloradio. Agencja Must Be Loud dziękuje rozgłośniom, które udostępniły czas antenowy oraz wszystkim twórcom za talent i zaangażowanie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij