Dla mnie jesteś doskonała – LG Electronics dziękuje swoim fanom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dla mnie jesteś doskonała – LG Electronics dziękuje swoim fanom

Dzięki LG, wyznania do bliskich osób mają szansę pojawić się na największych skrzyżowaniach świata – Times Square w Nowym Jorku i Piccadilly Circus w Londynie.

LG Electronics rusza z nową kampanią online, pod hasłem „Dla mnie jesteś doskonała”. Począwszy od 15 lipca, konsumenci będą mogli opublikować wiadomości do bliskich im osób na billboardach LG na najbardziej popularnych skrzyżowaniach na świecie – Times Square w Nowym Jorku i Piccadilly Circus w Londynie. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy opublikować swoją wiadomość na stronie www.LGMobile.com, profilu na Facebooku www.facebook.com/LGMobile lub YouTube www.youtube.com/LGMobile. Kampania potrwa do 7 sierpnia, kiedy LG zaprezentuje w Nowym Jorku swoje najnowsze urządzenie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja LG jest formą podziękowania Klientom, którzy stanowią dla firmy cenne źródło inspiracji przy tworzeniu kolejnych innowacyjnych produktów. - Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom i fanom, oraz wszystkim tym, którzy podzielają naszą filozofię Life’s Good, za ich wsparcie i opinie. Są dla nas niezwykle ważne i pomagają nam tworzyć coraz lepsze produkty - powiedział Dr Jong-seok Park, Prezes LG Electronics Mobile Communications.

W ramach akcji LG wybierze wideoklipy użytkowników i opublikuje je na swoich billboardach na Times Square w Nowym Jorku i Piccadilly Circus w Londynie. Dodatkowo, osoby, które wezmą udział w zabawie będą mogły wygrać jedno z urządzeń LG.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij