„Do rany przyłóż”: ratownicy medyczni i GOPR bohaterami kampanii contentowej MaxiBiotic

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Do rany przyłóż”: ratownicy medyczni i GOPR bohaterami kampanii contentowej MaxiBiotic

Kampania marki MaxBiotic, należącej do Valeant Pharma Poland, realizowana jest pod hasłem „Do rany przyłóż”. Bohaterami materiału wideo są ratownicy medyczni i GOPR oraz strażacy, którzy często narażając własne życie, niosą pomoc innym.

Akcja ma charakter edukacyjny, a jej zadaniem jest uświadamianie, jak bardzo potrzebna jest odpowiednia reakcja w przypadku udzielania pierwszej pomocy – zarówno w momentach zagrażających życiu i zdrowiu, jak i w drobnych wypadkach, skaleczeniach i otarciach. Filarem akcji jest strona internetowa www.doranyprzyloz.com.pl, która oswaja czytelników z tematem pierwszej pomocy. Na potrzeby akcji marka MaxiBiotic współpracuje z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (GOPR).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do kampanii zaangażowani zostali ratownicy medyczni i ratownicy GOPR oraz strażacy, którzy stali się bohaterami filmu stworzonego na potrzeby akcji. W 11-minutowym materiale poznajemy prawdziwe historie pięciu bohaterów, którzy często narażając własne życie, niosą pomoc innym. To pięć emocjonujących opowieści, w których każdy z ratowników swoimi słowami opowiada o niezwykle ważnej roli pierwszej pomocy i swojej codziennej pracy.

Na potrzeby akcji został również stworzony portal internetowy: www.doranyprzyloz.com.pl, na którym publikowane są treści dotyczące pierwszej pomocy, reagowania w nagłych wypadkach, wypowiedzi ekspertów itd., a także materiały poradnikowe. Jedną z zakładek, znajdujących się na stronie, swoim patronatem objął GOPR, a publikowane w niej treści dotyczą bezpieczeństwa w górach.

Akcja jest realizowana narzędziami PR, a także wspierana działaniami mediowymi m.in. product placement, digitalowymi na dedykowanej stronie kampanii www.doranyprzyloz.com.pl oraz kampanią z udziałem influencerów. Za koncepcję i realizację działań odpowiada agencja 38PR & Content Communication.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij