Salony Agata z zaskakującymi spotami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Salony Agata z zaskakującymi spotami

Małgorzata Socha, ambasadorka marki Agata, w najnowszej serii spotów reklamowych składających się na kampanię „Dla każdego coś” znów zaskakuje humorem i wyrozumiałością wobec niecodziennych potrzeb różnych osób.

Kontynuując rozpoczętą w lutym b.r. kampanię reklamową, marka Agata S.A. wyemitowała kolejny spot, który jest niezmiennie utrzymany w zabawnej i humorystycznej konwencji. W zupełnie nowej odsłonie reklam marka podkreśla, że każda rodzina jest inna, ma swoje upodobania i przyzwyczajenia, i właśnie w salonach Agata można odnaleźć coś dla siebie. Tym razem poznajemy małżeństwo z gromadką dzieci. Pociechy odmeldowują się spać w sypialni rodziców, więc łóżko pełni w ich domu wyjątkową funkcję. W końcu każdy musi się na nim zmieścić. Marka Agata z przymrużeniem oka podkreśla, że rodziny mają swoje rytuały i warto je pielęgnować.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Podczas realizacji filmów reklamowych chcieliśmy pokazać sytuację, z którą wielu z nas może się utożsamić. Spot jest przejaskrawieniem rodzinnej prozy życia. Bez wątpienia odbiorcy dostrzegą, jak w lustrzanym odbiciu, własne, codzienne doświadczenia – komentuje Marek Gonsior, dyrektor ds. marketingu Agata S.A.

Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada agencja PZL, która pod koniec ubiegłego roku wygrała przetarg na obsługę marki Agata w zakresie opracowania strategii komunikacji oraz realizacji kampanii telewizyjno-radiowych.

Spotom emitowanym w telewizji towarzyszy akcja 60 rat 0% bez dodatkowych kosztów albo 100 złotych rabatu za każde wydane 1000 złotych. Oferta obowiązuje do 5 sierpnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij