Orange is the new black: Magda Gessler ocenia więzienną kuchnię Reznikov

Orange is the new black: Magda Gessler ocenia więzienną kuchnię Reznikov

W celu promocji nowego sezonu serialu „Orange is the new black”, Netflix stworzył spot z udziałem Magdy Gessler, oceniającej więzienną kuchnię jednej z bohaterek filmu.

Zapewne każdy kojarzy program kulinarny Magdy Gessler „Kuchenne rewolucje”, w którym ocenia ona potrawy w różnych restauracjach. Tym razem pod lupę Gessler trafiła więzienna kuchnia Galiny „Red" Reznikov z serialu „Orange is the new black”. Jak oceniła ona serwowane potrawy i jakich rad udzieliła? Sprawdźcie sami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za realizację spotu odpowiada agencja Gong.

PS

Z okazji światowego dnia emoji, Netflix wprowadził nową funkcjonalność, Recomoji. Dzięki rozwiązaniu, algorytm dopasuje film lub serial dostosowany do Waszego aktualnego nastroju na podstawie przesłanego emoji. Więcej o akcji przeczytacie w materiale Netflix przedstawia Recomoji – propozycje dostosowane do nastroju użytkownika.

PS2

Niedawno głośno zrobiło się przy okazji drugiego sezonu Opowieści Podręcznej. W ramach promocji serialu przygotowano kilka akcji. W jednej z nich podręczne wyszły na warszawskie ulice, w innej z kolei stworzono specjalną linię odzieżową inspirowaną najnowszymi światowymi trendami: dyskryminacją, przemocą i brakiem równouprawnienia.

PS3

W ramach promocji trzeciego sezon serialu "Gra o tron", w poniedziałkowym wydaniu New York Timesa na dwóch rozłożonych stronach czytelnikom ukazywał się nagle… cień smoka. Więcej akcji promocyjnych w artykule Dragon is coming - najlepsze akcje promujące "Grę o tron".

PS4 

Wiele niestandardowych akcji towarzyszyło także promocji serialu Stranger Things:

PS5 

Teledysk do hitu „Wszystko czego dziś chcę” Izabeli Trojanowskiej w wersji Moniki Brodki zapowiada serial kryminalny „Rojst” – pierwszą polską produkcję dla platformy Showmax, której premiera odbędzie się 19 sierpnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij