ING ze 100 tys. subskrybentów na YouTube

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ING ze 100 tys. subskrybentów na YouTube

ING Bank Śląski zbudował społeczność ponad 100 tys. subskrybentów na swoim kanale w serwisie YouTube. Bank plasuje się również w TOP10 firm różnych branż w Polsce, które mogą się pochwalić największą społecznością na tym kanale.

Na kanale ING Banku Śląskiego na portalu YouTube opublikowano ponad 440 filmów. W serwisie bank publikuje m.in. wideo-porady pokazujące jak korzystać z usług bankowych np. jak płacić BLIK-iem czy korzystać z aplikacji Moje ING. Można tam również znaleźć wskazówki jak zadbać o swoje finanse, jak oszczędzać czy inwestować. Wszystko po to, by ułatwić klientom codzienne bankowanie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najnowszą realizacją banku jest cykl „Prosto o pieniądzach” – najczęstsze pytania, najprostsze odpowiedzi, w którym bank razem z Marcinem Iwuciem odpowiada na pytania, których Polacy najczęściej szukają w Google i YouTube.

ING Bank Śląski wyróżnia się również pod względem liczby wyświetleń filmów. Materiały wideo opublikowane na kanale banku obejrzano ponad 100 mln razy. Jak wynika z czerwcowego raportu YouTube Trends Polska, przygotowanego przez Sotrender, są one także najchętniej komentowane i lubiane przez internautów ze wszystkich filmów w branży finansowej.

– Konsumpcja treści wideo w Internecie rośnie dynamicznie. Internet pozwala nam znacznie lepiej dopasować treści do odbiorców niż w przypadku telewizji. Docieramy z właściwym contentem do właściwego odbiorcy, dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebuje. Przykładamy bardzo dużą wagę do tworzenia materiałów wideo w Internecie m.in. sprawdzamy czego najczęściej Polacy szukają w sieci i przygotowujemy content, który na te pytania odpowiada – powiedziała Barbara Pasterczyk, dyrektor odpowiedzialna za marketing i komunikację w ING Banku Śląskim.

Wszystkie materiały wideo dostępne są na profilu banku: www.youtube.com/ingbsk.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij