„Tamagoczi” – Plotek.pl startuje na YT z interaktywnym show z wykorzystaniem ankiet z Instagrama

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Tamagoczi” – Plotek.pl startuje na YT z interaktywnym show z wykorzystaniem ankiet  z Instagrama

„Tamagoczi” to nazwa nowego programu z udziałem gwiazd debiutującego w środę, 29 sierpnia br. na kanale Plotek.pl na YouTube. To interaktywny format, w którym internauci zdecydują za pomocą ankiety na Instagramie, jakie zadania będą mieli do wykonania celebryci. Program poprowadzi Olek Sikora.

Plotek.pl, najpopularniejszy kanał poświęcony gwiazdom show-biznesu na polskim YouTube zaprezentuje już jutro – w środę, 29 sierpnia br. nowy, interaktywny program. W „Tamagoczi” to widzowie przejmą kontrolę nad swoimi ulubionymi gwiazdami. Formuła programu łączy ze sobą dwie popularne platformy – YouTube oraz Instagram. W czasie rzeczywistym w trakcie nagrywania programu internauci za pomocą funkcjonalności ankiety na Instagramie zadecydują, którą misję ma wykonać celebryta, a zapis całej przygody będzie można oglądać w kolejne środy na kanale Plotek.pl na YouTube.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Goście programu ruszą w miasto wraz z Olkiem Sikorą, aby wykonać kilka zabawnych i szalonych zadań, podczas których wejdą w interakcje z przechodniami. W pierwszych odcinkach zobaczymy zmagania m.in. influencerów Pawła Svinarskiego (Dla Pieniędzy) i Mamiko (Weronika Heck) oraz gwiazd programu Warsaw Shore – Ani „Małej” i Piotra Polaka „Pedro”.

– To nie będzie kolejny program, w którym goście siedzą zamknięci w studiu, zespół Plotek.pl wychodzi w miasto! W „Tamagoczi” nie zabraknie pozytywnych emocji i oczywiście zabawnych momentów – mówi Taida Mrówczyńska, Head of YouTube Growth w Gazeta.pl.

Czy gwiazdy mają odrobinę dystansu, poczucie humoru i czy są granice, których nie będą w stanie przekroczyć? Widzowie dowiedzą się tego już w najbliższą środę, oglądając „Tamagoczi” na kanale Plotek.pl na YouTube.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij