Leszek Kurycyn nowym dyrektorem zarządzającym w Jobhouse

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Leszek Kurycyn nowym dyrektorem zarządzającym w Jobhouse

Leszek Kurycyn 1 września objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Jobhouse. Od tego momentu jest odpowiedzialny wraz z zespołem za realizację strategii dalszego rozwoju firmy. Utworzenie nowej funkcji w strukturach Jobhouse jest odpowiedzią na jej dynamiczny rozwój w ostatnich latach.

Leszek Kurycyn ma wieloletnie doświadczenie w największych międzynarodowych firmach rekrutacyjnych. W latach 2004-2011 zajmował stanowiska managerskie w ManpowerGroup. Od roku 2007 do 2011 pełnił rolę Dyrektora Operacyjnego Manpower Professional na Polskę i Rumunię, a w 2011 roku stanął na czele nowopowstałej marki Experis. W latach 2012-2017 był natomiast Dyrektorem Operacyjnym Randstad Professionals i członkiem ścisłego kierownictwa Randstad Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Realizując nową strategię, będziemy koncentrować się na tworzeniu wartości i dostarczaniu udoskonalonych rozwiązań HR, dzięki którym nasi klienci otrzymają nowe możliwości osiągania przewagi konkurencyjnej. Konsekwentnie będziemy rozwijać i szerzej udostępniać, zarówno naszym klientom, jak i kandydatom nowoczesne technologie i platformy mobilne, tak aby realizowane procesy były jeszcze bardziej efektywne i przyjazne. Znaczną część uwagi poświecimy na wzrost przychodów, realizowany głównie poprzez sukcesywną ekspansję na rynku krajowym i zagranicznym. – mówi Leszek Kurycyn, Dyrektor Zarządzający Jobhouse.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij