Dream Crazy – Nike pokazuje, że szalony sen staje się rzeczywistością, kiedy po prostu go realizujesz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dream Crazy – Nike pokazuje, że szalony sen staje się rzeczywistością, kiedy po prostu go realizujesz

Już od 30 lat hasło marki Nike „Just Do It” motywuje sportowców z całego świata, bez względu na dyscyplinę czy poziom zaawansowania. Drugie wideo z serii JDI „Dream Crazy" to wyraz uznania dla tej różnorodności.

Klip opowiada historie zawodników, zarówno o międzynarodowej sławie, jak i tych, o których dopiero usłyszymy. Wszyscy oni wykorzystują siłę sportu, aby zmieniać świat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obok inspirujących profesjonalistów – LeBrona Jamesa, Sereny Williams, Odella Beckhama Jr., Eliuda Kipchoge – w spocie zobaczymy niesamowitych atletów: 29-letnią fenomenalną parakoszykarkę Megan Blunk, która zdobyła złoto w Rio w 2016 roku; Isaiah Birda, który urodził się bez nóg, a już w wieku 10 lat był niepokonany w swojej drużynie wrestlingowej; Charliego Jabaley’a – Ironmana, który zmienił swoje życie o 180 stopni, zrzucając 120 funtów, przechodząc na weganizm, i w ten sposób hamując wzrost towarzyszącego mu przez całe życie nowotworu mózgu oraz Michigander Alicia Woollcott, która jednocześnie grała na pozycji obrońcy w drużynie amerykańskiego futbolu i została wybrana królową licealnego balu.

W klipie pojawiają się początkujący profesjonaliści, a także mistrzowie świata: kanadyjska gwiazda futbolu Alphonso Davies; pochodzący z Hawajów surfer Kai Lenny; amerykańscy deskorolkowcy Lacey Baker i Nyjah Huston; niemiecka bokserka Zeina Nassar oraz reprezentacja USA w piłce nożnej kobiet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij