littlemooonster96 dołącza do hi hybrid jako colour creator

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
littlemooonster96 dołącza do hi hybrid jako colour creator

Angelika Mucha, znana jako littlemooonster96, influencerka, youtuberka i blogerka, została hi Colour Creator marki hi hybrid , a tym samym współautorką nowej kolekcji hi choco&latte.

– Angelika Mucha jest z nami od samego początku jako ambasadorka marki hi hybrid, dlatego z przyjemnością włączyliśmy ją do prac nad jesienną kolekcją jako hi Colour Creator. Wiemy, że Angelika jest wielką miłośniczką kawy, stąd pomysł na koncept, w który idealnie się wpisuje. Wspólnie stworzyliśmy linię 12 niesamowitych kolorów hi choco&latte, w której znajdziemy, m.in waniliowy odcień café latte, czekoladowa mocca czy głęboki, ciepły brąz cold brew. Mamy nadzieję, że zdobędzie uznanie miłośniczek hybryd – mówi Joanna Augustyniak Junior Brand Manager hi hybrid.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najbliższych miesiącach ambasadorka littlemoonster96 wraz z marką hi hybrid skupią się na promowaniu nowej kolekcji hi choco&latte na swoich oficjalnych kanałach społecznościowych oraz na kampanii mediowej. Na fanów Angeliki czeka wiele ciekawych konkursów związanych z aktywacją linii hi choco&latte.

Za działania komunikacyjne marki odpowiada agencja Tailor Made PR. Działania komunikacyjne w kanałach cyfrowych oraz na oficjalnych kanałach marki prowadzi team hi hybrid. Planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja MediaConcept.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij