Meaters Size: Kabanos tak długi, że nie mieści się na billboardzie

Meaters Size: Kabanos tak długi, że nie mieści się na billboardzie

Jak zwrócić uwagę na długość kabanosów? Meaters postawił na niekonwencjonalną promocję – reklamę 3D z ogromnym, 2-metrowym kabanosem, który wychodzi poza ramy billboardu.

Meaters to nowa marka kabanosów, produkowanych przez firmę Animex. Produkty skierowane są do młodych ludzi w wieku szkolnostudenckim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka pokazuje za pomocą billboardów 3D długość swoich kabanosów. Taki sposób zaprezentowania produktów Meaters idealnie oddaje to, co marka ma do zaoferowania swoim klientom.

PS

Coca-Cola jako pierwsza marka, stworzyła pierwszy zmechanizowany billboard 3D.

PS2

Billboard 3D wykorzystała też marka United Cooling – przyciągała uwagę klientów ogromną reklamą w kształcie nadgryzionego loda na patyku.

PS3

Marka MINI w ramach promocji swojej nowej funkcjonalności RTTI, w ruchliwych miejscach Berlina rozmieściła billboardy, które pełnią rolę niestandardowych dróg na skróty.

PS4

McDonald’s przeprowadził ciekawą i intrygującą kampanię OOH w Wielkiej Brytanii, która skierowana jest do kierowców poruszających się po autostradach w godzinach szczytu. Cyfrowe tablice marki umieszczone przy drogach dostosowują się do natężenia ruchu dzięki monitorowaniu Google Visual.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij