Medicine promuje kolekcję Street Art za pomocą murali

Medicine promuje kolekcję Street Art za pomocą murali

Natalia Rak i Beata Śliwińska Barrakuz zaprojektowały swoje własne kolekcje ubrań dla marki Medicine. W ramach ich promocji artystki stworzyły barwne murale w Krakowie i Warszawie.

Marka modowa Medicine Everyday Therapy zaprezentowała swoją limitowaną jesienną kolekcję Street Art, stworzoną we współpracy z dwiema polskimi artystkami – Natalią Rak, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, od kilku lat podróżującą i malującą murale na całym świecie, oraz Beatą Śliwińską Barrakuz, z wykształcenia architekt krajobrazu, z zamiłowania i zawodu visual designerka i ilustratorka, głównie opierająca swoje prace na technice kolażu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach promocji kolekcji odzieży artystki stworzyły murale w Krakowie i Warszawie. „Black Pearl” autorstwa Natalii Rak zdobi kamienicę przy ulicy Karmelickiej w Krakowie, zaś w centrum Warszawy, przy Alei Jana Pawła II, nie sposób przejść obojętnie obok muralu „Mona Lisa’s Smile” Beaty Śliwińskiej Barrakuz.

PS

W 2013 roku Fundacja Urban Forms wraz z marką Cropp przygotowały konkurs na najlepsze zdjęcia murali Galerii Urban Forms.

PS2

Netflix został partnerem tegorocznego Marszu Równości i Poznań Pride Week. Na jednej z kamienic w centrum miasta powstał tęczowy mural z bohaterką serialu "Orange Is the New Black".

PS3 

W Krakowie i Warszawie „Owoc Kultury” FRUGO pojawił się w zupełnie nowej odsłonie. W istotnych dla obu miast zagłębiach miejskiego życia powstały murale odwzorowujące layouty reklamy outdoorowej.

PS4

W kwietniu 2018 roku marka Magnum zaprezentowała kampanię, w której kształty lodów były sprytnie zintegrowane z artystycznymi reklamami zewnętrznymi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij