Performics i W.KRUK z nagrodami w konkursie Performance Marketing Diamonds

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Performics i W.KRUK z nagrodami w konkursie Performance Marketing Diamonds

Agencja Performics wspólnie z firmą W.KRUK zdobyły nagrody The Most Effective Sales Campaign oraz Grand Prix Performance Marketing Diamonds 2018, w prestiżowym konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.

Gala rozdania nagród w konkursie Performance Marketing Diamonds, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, odbyła się 27 września w hotelu Sound Garden Hotel w Warszawie. Agencja marketingu efektywnościowego Performics wraz z firmą W.KRUK zdobyły statuetkę w kategorii Najlepsza Kampania Sprzedażowa (The Most Effective Sales Campaign) za kampanię e-commerce wkruk.pl oraz nagrodę Grand Prix przyznawaną kampanii najlepiej ocenionej spośród wszystkich zgłoszeń do konkursu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Współpraca z Performics obejmuje bieżące kampanie performance oraz kampanie marketingowe. Ciągła, wieloletnia już współpraca nauczyła nas, w jaki sposób prowadzić wspólną komunikację. Jak wyznaczać i realizować najbardziej ambitne cele oraz dlaczego współpraca, a właściwie partnerstwo i zaufanie pomiędzy klientem a agencją jest ważne. Performics jest dla nas wsparciem, z którym każda kampania jest możliwa, a każdy cel jest do osiągnięcia – Bartłomiej Twardosz E-commerce Manager.

Kluczowym celem nagrodzonej w konkursie kampanii było zwiększenie sprzedaży w kanale online W.KRUK, w szczególności w grupie wiekowej 18 – 34. Strategia opierała się na założeniu, że właśnie ta grupa docelowa niesie największy potencjał zmiany dotychczasowych zwyczajów zakupowych w kategorii biżuterii, czyli zachęcenia ich do częstszych zakupów produktów jubilerskich w e-sklepie W.KRUK.

Taktyka kampanii była odpowiedzią na trzy główne wyzwania:

  • Jak, przy niższym od konkurencji budżecie, znacznie i na trwałe zwiększyć sprzedaż przy zachowaniu opłacalności?
  • Jak doprowadzić do tego w kategorii, w której podejście do reklamy w internecie nadal jest bardzo konserwatywne?
  • Jak prowadzić kampanię efektywnościową, która przekracza cele krótkoterminowe i może być kluczowym czynnikiem w osiągnięciu strategicznych celów marki?

Performics zaproponował kampanię łączącą tradycyjne obszary marketingu efektywnościowego: search, social, content performance, retargeting, marketing automation, display i cashback z działaniami ukierunkowanymi na pozyskanie nowych klientek, w tym również z zakresu influencer marketingu. Efekty kampanii znacznie przekroczyły zakładane cele sprzedażowe, a W.KRUK zdecydował o kontynuowaniu trwającej już 3 lata współpracy z agencją Performics.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij