Cape Morris wygrywa przetarg na obsługę social media marki Tefal

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cape Morris wygrywa przetarg na obsługę social media marki Tefal

W wyniku przetargu agencja Cape Morris wygrała obsługę wszystkich grup produktowych marki Tefal w social media. Agencja będzie odpowiedzialna za opracowanie koncepcji kreatywnej, strategii komunikacji, taktyki mediowej, materiałów kreatywnych oraz bieżącą obsługę marki.

Przetarg został rozstrzygnięty we wrześniu 2018 roku. Przetarg dotyczył komunikacji marki na Facebooku, gdzie idea oraz oferta Cape Morris najprecyzyjniej odpowiadały potrzebom marki, jak i bieżącym trendom komunikacyjnym w social media. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę marki na Facebooku, w tym bieżącą komunikację, moderację dialogu z klientami, jak i zarządzanie kryzysowe w przestrzeni social media. Projekt z ramienia Cape Morris prowadzi Klaudia Wieczorkiewicz. Strony nie ujawniają na jaki okres została podpisana umowa. W przetargu startowały 3 inne warszawskie agencje reklamowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W związku z bogatym portfolio produktowym marki Tefal i potrzebą odejścia od interpretacji strony na Facebooku jako „słupa ogłoszeniowego”, pomysł na komunikację musiał być zarówno uniwersalny produktowo, jak i intrygujący dla użytkowników. Fanpage to ważny punkt styku z konsumentami, gdzie pozycjonowanie marki Tefal skłoniło nas do szukania prawdziwego insightu, z którym użytkownik będzie mógł się utożsamić. Komplementarna dla prostego, ale popularnego insightu kreacja, wybija kontekst każdego posta z osobna, dzięki czemu są one pojedynczymi historiami, a nie jedynie szeregiem reklam. – komentuje dyrektor kreatywny Cape Morris, Jared Kacperczyk.

Marka Tefal należy do grupy SEB, z którą Cape Morris współpracuje od kwietnia 2017 roku.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij