Scrabble wraz z Fundacją Mam Marzenie namawiają do używania wyobraźni i kreatywnego myślenia w ramach projektu „Wyobraź Sobie”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Scrabble wraz z Fundacją Mam Marzenie namawiają do używania wyobraźni i kreatywnego myślenia w ramach projektu „Wyobraź Sobie”

Projekt „Wyobraź Sobie” zwraca uwagę na ogromną rolę wyobraźni i kreatywnego myślenia w codziennym życiu. Do współpracy zaproszeni zostali znani artyści – osoby, które swoją pomysłowością potrafią przełamywać stereotypy i nie boją się realizować swoich marzeń.

Celem projektu jest uświadomienie dzieciom i młodzieży, jak ogromny potencjał w nich drzemie oraz zachęcenie ich do używania wyobraźni w twórczym podejściu do nauki i rozwiązywania problemów. Projekt ma także pokazać rodzicom, jak ważne jest pielęgnowanie i wspieranie swoich dzieci w kreatywnym rozwoju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W pierwszej odsłonie projektu 8 znanych duetów przeniesie się z pomocą wyobraźni w miejsca, które pobudzają kreatywność. Ambasadorzy projektu w swoich mediach społecznościowych opublikują zdjęcia-zagadki. Fani, używając swojej wyobraźni, będą mieli za zadanie odgadnięcie lokalizacji, w których znalazły się poszczególne gwiazdy. Motywem przewodnim jest kultowa gra słowna Scrabble, która od 70 lat wspomaga twórcze myślenie i rozwija wyobraźnię.

Pierwsze posty pojawiły się już na Instagramie Aleksandry Szwed i Moniki Mrozowskiej, których pomysłowość wielokrotnie zaskakiwała nas w serialu „Rodzina Zastępcza”. Kto przyjął kolejne wyzwanie? Tego dowiemy się już za tydzień.

Inicjatorem projektu jest marka Scrabble, a beneficjentem Fundacja Mam Marzenie. Wszyscy artyści biorą udział w projekcie „Wyobraź Sobie” charytatywnie, przeznaczając swoje wynagrodzenie na spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Za realizację projektu i działania PR odpowiada grupa kreatywna Coollective.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij