Bold, Centuria i Magexo łączą siły pod wspólnym brandem Strix

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

Bold, Centuria i Magexo łączą siły pod wspólnym brandem Strix

Strix – taką nazwę przyjął nowy podmiot, oferujący usługi w obszarze omnichannel, e-commerce i transformacji cyfrowej. Za marką stoją trzy firmy – Bold, Centuria i Magexo. Działalność pod jednym szyldem to efekt wspólnej dla spółek strategii sprzedaży na rynkach międzynarodowych.

Zmiana nazwy nie wpływa na formę organizacyjno-prawną żadnej ze spółek. Nadal są to niezależnie działające podmioty w Polsce. Bold to firma oferująca usługi w zakresie projektowania i wdrażania systemów e-commerce oraz partner wdrożeniowy Enterprise Magento. Magexo dominuje na rynku czeskim i jest jedynym lokalnym partnerem Magento Professional. Natomiast Centuria działa od lat z sukcesem na rynku utrzymania infrastruktury serwerowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Połączenie tak dobrze prosperujących firm opiera się m.in. na strategii zakładającej szeroko zakrojony plan sprzedaży transgranicznej. Jednocześnie zapewnia grupie pozycję lidera w zakresie kompleksowej realizacji usług obejmujących omnichannel, e-commerce i transformację cyfrową w sektorze B2C/B2B.

– Konsolidujemy rynek i zwiększamy kompetencje w obszarze e-usług. Ten strategiczny krok pozwala nam na lepszą wymianę doświadczeń i wiedzy dotyczącej całego procesu produkcyjnego – mówi Borys Skraba, Strix Polska.

– Nasze partnerstwo ma na celu wypracowanie wspólnej oferty gwarantującej dostarczenie rozwiązania na najwyższym poziomie w zakresie implementacji i utrzymania projektów korporacyjnych – dodaje Filip Krejčí, Strix Czechy.

W ramach grupy Strix funkcjonują pod wspólnym brandem trzy podmioty: Strix Polska, obsługiwany przez Bold, Strix Czechy, na czele którego stoi Magexo, oraz Strix Cloud, czyli część infrastrukturalno-hostingowa, należąca do Centurii.

– Mamy pomysł i wspólną wizję na ofertę oraz kompleksowe usługi od A do Z. Natomiast działamy jako niezależne podmioty. W kontekście proceduralnym obecne zmiany nie mają wpływu na relacje z klientami oraz dotychczasową działalność – podsumowuje Maciej Kalkowski, Strix cloud.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij