Wąs Wąs Wąs: Cyber Marian zachęca do zapuszczania wąsów w ramach akcji Movember

Wąs Wąs Wąs: Cyber Marian zachęca do zapuszczania wąsów w ramach akcji Movember

Cyber Marian został ambasadorem akcji Movember, której celem jest zwiększenie świadomości wśród mężczyzn o raku prostaty. W ramach inicjatywy youtuber stworzył nową wersję piosenki „Wąs Wąs Wąs”.

Akcja Movember polega na zapuszczaniu w listopadzie wąsów. Jej celem jest uświadomienie panom, chłopcom ale też paniom, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Polski youtuber Cyber Marian został ambasadorem akcji Movember i przygotował nową wersję piosenki „Wąs Wąs Wąs”, w której propaguje ideę zapuszczania wąsów i jednocześnie zachęca do tego innych mężczyzn.

Więcej informacji na temat akcji Movember znajduje się na stronie

PS

2 listopada 2017 wystartowała kampania Pilsner Urquell „Wzór piwnych wąsów”. W ramach międzynarodowego projektu Movember słynna marka piwna zachęcała internautów, by udostępniali na Instagramie swoje zdjęcia z hasztagiem #wzórpiwnychwąsów.

PS2

Niemieccy urologowie przygotowali spot z piłkarzami w roli głównej. Wybór występujących w reklamie nie jest przypadkowy – zawodnicy, którzy są nieraz idolami dla mężczyzn mają przekonać, że samobadanie nie jest powodem do wstydu i nie odbiera męskości. Stanowi jednak pierwszy krok do wykrycia raka jądra.

PS3

W 2016 roku ambasadorem kampanii społecznej TNT „Miej życie pod kontrolą. Badaj się.” został polski raper Miuosh. Celem akcji było zachęcanie mężczyzn do zapuszczania symbolicznego wąsa w ramach Wąstopada, czyli odpowiednika ogólnoświatowej akcji Movember.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij