3M z nową kampanią „Wonder Science” dla regionu CEEMEA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
3M z nową kampanią „Wonder Science” dla regionu CEEMEA

Trwa regionalna, digitalowa kampania reklamowa 3M – „Wonder Science”, promująca cztery specjalistyczne produkty koncernu.

Digitalowa kampania „Wonder Science”, prowadzona jest na Facebooku i YouTube i obejmie swoim zasięgiem do 34 krajów regionu CEEMEA, czyli Europy Środkowej i Wschodniej, Afryki i Bliskiego Wschodu. Jej pierwsza odsłona miała miejsce w czerwcu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Motywem przewodnim czterech filmów, stworzonych na potrzeby kampanii, jest przybliżenie innowacyjnych produktów firmy 3M, a ich dopełnieniem – animacje produktowe, które przystępnie wyjaśniają zaawansowane technologie, które za nimi stoją.

– Poprzez platformę komunikacyjną naszej marki – 3M Science. Applied to Life – podkreślamy sposób, w jaki 3M zmienia otaczający nas świat, a naukowe wynalazki i technologie 3M wpływają na codzienne życie. Jednak nauka może się czasem wydawać bezduszna i niezrozumiała. Dlatego poprzez produkcje wideo chcemy w niecodzienny i przystępny jednocześnie sposób pokazać, jak nauka 3M ułatwia życie – powiedział Burcu Keskiner, CEEMEA Marketing & DRC Leader.

Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja VMLY&R Poland. Jej zadaniem było stworzenie scenariuszy i produkcja filmów poświęconych czterem produktom: 3M VHB™ (akrylowa taśma łącząca), 3M Filtek™ Ultimate (materiał do wypełnień estetycznych), 3M Cubitron™ II (samoostrząca tarcza ścierna) i 3M Aura™ 9300+ (półmaska filtrująca z zaworem).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij