Google Pay dołącza do akcji RogaLOVE i wspiera Dzieciaki Chojraki walczące z rakiem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Google Pay dołącza do akcji RogaLOVE i wspiera Dzieciaki Chojraki walczące z rakiem

Google Pay przekaże na rzecz Dzieciaki Chojraki, beneficjenta akcji RogaLOVE, równowartość rogali, za które osoby je zamawiające zapłacą za pomocą tej nowoczesnej metody płatności.

Celem akcji charytatywnej RogaLOVE – podziel się rogalem, w ramach której od 4 do 17 listopada Polacy mogą kupować tradycyjne Rogale Świętomarcińskie, jest zebranie środków na poprawę warunków leczenia dzieci i młodzieży chorujących na raka, a także wsparcie rozbudowy Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W akcji może wziąć udział każdy – wystarczy kupić rogale na stronie e-torty.pl/rogalove i podzielić się nimi z bliskimi. Można też zachęcić znajomych w mediach społecznościowych do wsparcia zbiórki, publikując zdjęcie z rogalem i oznaczając je hasztagiem #rogaLOVE.

Wybierając płatność z Google Pay, uczestnicy wspierają cel akcji ze zdwojoną mocą. Google Pay podwoi bowiem wartość zamówionych w ten sposób rogali. Przykładowo, zamawiając 4 rogale, cena wynosi 60 zł plus koszt przesyłki, co oznacza, że Google Pay przekaże na rzecz Dzieciaki Chojraki 60 zł.

Autorami akcji RogaLOVE są wyspecjalizowane firmy internetowe: sklep E-Torty.pl, operator płatności PayU, serwis społecznościowy Wykop.pl oraz platforma logistyczna Bliskapaczka.pl. W social mediach akcję wspiera Katarzyna Bujakiewicz – ambasadorka Stowarzyszenia Dzieciaki Chojraki. Oficjalne hasztagi akcji to #RogaLOVE oraz #Marcinytofajnechlopaki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij