Nagrody Epica rozdane: dwa złota i srebro dla 180heartbeats + Jung v Matt za „Niezniszczalną tęczę”

Nagrody Epica rozdane: dwa złota i srebro dla 180heartbeats + Jung v Matt za „Niezniszczalną tęczę”

Akcja przywrócenia tęczy w postaci wodno-świetlnego hologramu na Plac Zbawiciela w Warszawie, autorstwa 180heartbeats + Jung v Matt, to jedyna nagrodzona kampania z Polski podczas gali Epica Awards 2018, która miała miejsce 15 listopada br.

Kolejny sukces 180heartbeats + Jung v Matt – w 32. edycji Międzynarodowego Konkursu Reklamowego Epica agencja otrzymała dwa złota w kategoriach Confectionery & Snacks and Media Innovation – Alternative Media oraz srebro w kategorii Eventy za kampanię „Niezniszczalna tęcza” dla marki Ben & Jerry’s, Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza oraz Fundacji Wolontariat Równości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To jedyna nagrodzona kampania z Polski. Rozdanie nagród odbyło się podczas gali konkursu Epica, która miała miejsce 15 listopada br.

Agencja 180heartbeats + Jung v Matt już wcześniej została nagrodzona za akcję przywrócenia tęczy w postaci wodno-świetlnego hologramu – podczas tegorocznej edycji festiwalu Golden Drum 2018 twórcy kampanii otrzymali Grand Prix w kategorii Out of Home, Złoty Bęben w kategorii Local Spirit oraz nagrodę The Best of Good w kategorii Social Good.

Zachęcamy też do sprawdzenia, jak #OdKulis wyglądała realizacja akcji „Niezniszczalna tęcza” na Placu Zbawiciela w Warszawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij