Daj INNYM prezent na święta: WoshWosh pomaga Domom Samotnej Matki

Daj INNYM prezent na święta: WoshWosh pomaga Domom Samotnej Matki

Salon WoshWosh startuje z nową akcją – tym razem zachęca do oddawania nienoszonych już butów, by przekazać je samotnych matkom oraz ich pociechom z Domów Samotnej Matki.

Na pewno powoli myślicie już o prezentach na Święta. A gdyby tak pomyśleć o prezencie dla osoby, która bardzo go potrzebuje? Boże Narodzenie to okres kupowania ogromnych ilości rzeczy, również butów. W Waszych szafach na pewno zalegają buty, w których już nie chodzicie, nie podobają Wam się, bądź są dla Was za małe/za duże. Nie wyrzucajcie ich. Samotne mamy i ich pociechy bardzo ich potrzebują.

Od 3 do 9 grudnia trwa akcja salonu WoshWosh „Daj INNYM prezent na święta”, która polega na zbieraniu obuwia damskiego i dziecięcego na rzecz domów samotnej matki. Następnie buty zostaną przez WoshWosh (w miarę możliwości) odnowione i przed świętami przekazane do domów.

Buty damskie i dziecięce można przynosić, bądź wysyłać (z dopiskiem „buty dla samotnych mam”) od 3 do 8 grudnia do lokalu WoshWosh oraz 8 i 9 grudnia na stoisko WoshWosh podczas targów Slow Weekend.

Aby zachęcić do przynoszenia butów, salon WoshWosh dorzuca od siebie 25% zniżki na drugą parę butów, którą już dla siebie, można odnowić, wyczyścić bądź naprawić.

Buty dla mam i dzieci zbierane są dla Domu Samotnej Matki Caritas Archidiecezja Warszawsko-Praska, Wspólnoty Chleb Życia oraz Stowarzyszenia „Wspólnymi Siłami”.

PS 

Na początku października br. salon WoshWosh organizował akcję „Przynieś buty dla bezdomnego”. Wówczas udało się zebrać ponad 1000 par butów, które przekazano potrzebującym. Sprawdźcie, jak akcja wyglądała #OdKulis.

PS2

Wcześniej salon WoshWosh wsparł jeden z najstarszych zakładów szewskich w Warszawie. Wszystkie buty wymagające drobnych napraw szewskich, które klienci zostawili w WoshWosh między 23 a 31 lipca 2018 roku zostały naprawione przez Pana Adama, warszawskiego szewca z ulicy Śniadeckich, któremu po 40 latach działalności groziła likwidacja zakładu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij