East Studio, producent filmu "Broad Peak" o Macieju Berbece, klientem Publicon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
East Studio, producent filmu

Wrocławska agencja Publicon rozpoczęła współpracę z warszawskim studiem produkcyjnym East Studio. Ekipa filmowa jest obecnie w trakcie zdjęć do filmu „Broad Peak” w reżyserii Leszka Dawida, autora głośnego „Jesteś Bogiem”.

fot. eaststudio.pl/project/broad-peak

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Broad Peak” przedstawia kulisy pierwszego w historii zimowego wejścia na szczyt, którego dokonali Polacy w 2013 roku. Film opowiada o pięknej, ale i niszczycielskiej pasji oraz niesamowitej determinacji, która pcha człowieka ku niebezpiecznej krawędzi. To również wzruszająca historia wielkiej, ale i trudnej miłości, jaka połączyła Maćka i Ewę Berbeków, którą należy odpowiednio opowiedzieć – na wszystkich polach.

Produkcja wchodzi właśnie w decydującą fazę – zdjęcia idą zgodnie z planem, a twórcy dysponują już bardzo obiecującym materiałem filmowym. W związku z tym warszawskie studio filmowe zdecydowało się na zmianę podmiotu odpowiedzialnego za komunikację „Broad Peak". Od listopada jest to wrocławska agencja Publicon. W ramach współpracy z East Studio podjętej w listopadzie Publicon zajmie się komunikacją najnowszej realizacji oraz samych producentów. Zakres obowiązków obejmuje media relations studia i filmu, pełną obsługę kanałów social media, działania online oraz wsparcie działań biznesowych.

Z ramienia agencji za działania będzie odpowiadać zespół Aleksandry Witkowskiej, zajmującej stanowisko senior PR managera, w składzie: Agata Borek, Paulina Lasek, Kinga Sala. Współpraca pod kątem filmu „Broad Peak”, z uwagi na specyfikę realizacji, będzie miała charakter projektowy. Współpraca z East Studio została zawiązana zaś na czas nieokreślony.

Premiera filmu planowana jest na marzec 2020 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij