Karmimy Psiaki wystartowało ze świąteczną kampanią #CharytatywnaChoinka na rzecz bezdomnych zwierząt

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karmimy Psiaki wystartowało ze świąteczną kampanią #CharytatywnaChoinka na rzecz bezdomnych zwierząt

Karmimy Psiaki, największa w Polsce akcja pomocy bezdomnym zwierzętom, wystartowała ze świąteczną kampanią #CharytatywnaChoinka. Wykorzystuje ona mechanizm, który umożliwia wysyłanie prezentów Psiakom i Kociakom w schroniskach.

W grudniu akcja Karmimy Psiaki przeprowadza kampanię #CharytatywnaChoinka, w której zachęca do robienia prezentów dla bezdomnych psiaków i kociaków. W schroniskach przebywa wiele schorowanych, starszych Zwierzaków, jak również szczenięta i kocięta. Często potrzebują one specjalistycznej karmy, suplementów, leków. Placówkę nie zawsze stać na taki wydatek. Karmimy Psiaki rozwiązuje ten problem i przygotowuje paczki dla setek Bezdomniaków z całej Polski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od czwartku 6 grudnia do schronisk zostało wysłanych już ponad 800 prezentów o łącznej wartości powyżej 32 500 zł.

Jak działa #CharytatywnaChoinka?

W tym roku akcja Karmimy Psiaki – trochę na wzór Szlachetnej Paczki – stawia na pomoc celowaną. Każdy chętny może wybrać zwierzaka, dla którego przygotuje podarek świąteczny. Składa się na niego to, czego dany psiak i kociak potrzebuje. W ten sposób do kota z niewydolnością nerek trafi specjalistyczna karma, do sparaliżowanego – podkłady higieniczne, dla psiego staruszka ciepły kocyk na zimę itd.

#CharytatywnaChoinka online

Na stronie www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka zostało stworzone specjalne narzędzie, w którym można wybrać konkretnego zwierzaka i sprawdzić, czego najbardziej potrzebuje. Wystarczy kilka kliknięć i taki spersonalizowany prezent trafi bezpośrednio do schroniska.

#CharytatywnaChoinka offline

W wybranych miejscach w Krakowie i w Warszawie stanęły choinki, na których organizatorzy zawiesili bombki z potrzebami konkretnych zwierzaków. Taką bombkę można zabrać, by samodzielnie przygotować paczkę i wysłać ją do schroniska. Choinki stają głównie w firmach partnerskich, przedszkolach oraz w przestrzeni publicznej.

#CharytatywnaChoinka w Łazienkach Królewskich w Warszawie

12 grudnia organizatorzy spotykali się wspólnie z przyjaciółmi, partnerami akcji i zaprzyjaźnionymi gwiazdami w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie na ubieranie takiej #CharytatywnejChoinki. Wszyscy zwiedzający muzeum mogą zabrać ozdobę z choinki i przygotować paczkę dla wybranego Bezdomniaka.

Jeszcze inne rozwiązanie organizatorzy proponują tym najbardziej zabieganym. Każdy chętny może przyłączyć się do zbiórki na Facebooku, gdzie zbierane są fundusze na wielką świąteczną paczkę, którą Karmimy Psiaki chce wysłać do każdego ze schronisk, które wspiera.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij