Marka Zaquad i Anna Lewandowska wspólnie w szczytnym celu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Zaquad i Anna Lewandowska wspólnie w szczytnym celu

Marka Zaquad we współpracy z Anną Lewandowską stworzyła limitowaną kolekcję bluz. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Po raz pierwszy polski koncept modowy Zaquad podjął się współpracy z fitness trenerką i mentorką zdrowego odżywiania, Anną Lewandowską. Efektem wspólnego działania jest limitowana linia bluz. Projekt powstał z myślą o Monice Michalak, która trzy lata temu doznała udaru mózgu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Postanowiliśmy przystąpić wspólnie z Anną Lewandowską do projektu, gdyż razem wyznajemy podobne wartości. Pragniemy pomagać kobietom i wzajemnie się w tym wspieramy – mówi Anna Banaczek, właścicielka i główna projektantka marki Zaquad. 

Monika Michalak, do której trafi zgromadzona suma, to agentka ubezpieczeniowa, matka dwójki dzieci. W wieku 39 lat po udarze mózgu zostaje na 7 miesięcy przykuta do szpitalnego łóżka. Widzi, słyszy i zachowuje świadomość, ale nie może się ruszyć.

– Monika od tamtej pory przebyła długą drogę, ale nadal potrzebuje wsparcia. Dzisiaj chodzi już o kuli, na nowo uczy się mówić i odzyskuje swoje życie. Jej historia jest przykładem i dowodem, że przy odpowiedniej rehabilitacji, ale przede wszystkim dzięki silnej woli walki i determinacji, jesteśmy w stanie dokonać niemal niemożliwego. Mam nadzieję, iż dzięki tej akcji stworzymy także przestrzeń do rozmowy, jak pomagać kobietom, które są w podobnej sytuacji, co Monika – opowiada Anna Lewandowska, pomysłodawczyni akcji.

Powstałe bluzy to modele w odcieniu bordowym z napisem „Real Queens Fix Each Other’s Crowns”. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij