Finał akcji „Dzieciaki dbają o psiaki” – stacja Boomerang przekazała schronisku ponad 2 tony pokarmu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Finał akcji „Dzieciaki dbają o psiaki” – stacja Boomerang przekazała schronisku ponad 2 tony pokarmu

Schronisko w Józefowie otrzymało ponad 2 tony pokarmu dla psów i kotów. Wszystko dzięki użytkownikom aplikacji „Dzieciaki dbają o psiaki”, w ramach kampanii wizerunkowej stacji Boomerang. W akcję zaangażowały się też znane mamy: wokalistka Magda Steczkowska i blogerka Nieperfekcyjna mama.

Należący do Turnera kanał dziecięcy Boomerang udostępnił w połowie listopada aplikację facebookową, przy użyciu której można było w formie zabawy, zaopiekować się jednym z czworonogów ze schroniska. Młodzi użytkownicy wraz z rodzicami chętnie zaangażowali się w inicjatywę „Dzieciaki dbają o psiaki”, zbierając odznaczenia, które stacja wymieniła na przydatne w schronisku produkty dla zwierząt.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcję, przeprowadzoną w ramach kampanii wizerunkowej „Boomerang. Oglądaj, baw się i śmiej!”, wsparły znane mamy - wokalistka Magda Steczkowska oraz blogerka Nieperfekcyjna mama. W efekcie 14. grudnia do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie trafił zapas specjalistycznej suchej karmy oraz voucher na regularne dostawy świeżych porcji jedzenia – w sumie ponad 2 tony pożywienia dla psów i kotów. Nie zabrakło też środków czystości i kilkadziesięciu ciepłych koców, które pomogą przetrwać zimę poszukującym domów pupilom.

Urocza aplikacja zwróciła uwagę prawie 5 tysięcy użytkowników, którzy skorzystali z oferowanej rozrywki ponad 19 tysięcy razy, jednocześnie okazując zainteresowanie losem potrzebujących zwierząt.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij