BE7 na pierwszym miejscu w międzynarodowym konkursie German Design Award

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BE7 na pierwszym miejscu w międzynarodowym konkursie German Design Award

Agencja strategiczno – kreatywna BE7 zdobyła złoto w międzynarodowym konkursie designu w kategorii „Excellent communications design – brand identity”.

Zrealizowany przez BE7 projekt tożsamości wizualnej marki Moyha, w kwietniu tego roku został dostrzeżony i nominowany do prestiżowego konkursu, w którym jury złożone z ekspertów z całego świata nagradza najciekawsze oraz najbardziej innowacyjne projekty ze sfery designu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

BE7 opracowało strategię, komunikację oraz tożsamość wizualna dla Moyha – marki z branży home decor. Jej produkty charakteryzuje minimalistyczny styl, bez zbędnych zdobień i ferii barw, a ich najważniejszą cechą są naturalne materiały użyte w produkcji. Agencja stworzyła claim akcentujący główne wartości marki, który został płynnie przełożony na tożsamość wizualną brandu. Idea „simply good” doskonale odzwierciedla styl życia Moyha – naturalność, prostotę i równowagę.

– Od samego początku wiedzieliśmy, że Moyha może śmiało wyruszać w świat i konkurować z międzynarodowymi markami wnętrzarskimi. Po dogłębnym poznaniu założeń biznesowych marki, mocno wczuliśmy się w jej klimat i zależało nam na oddaniu wartości jakimi się kieruje, ponieważ są nam bliskie. Poczuliśmy projekt całym sercem, dlatego tak bardzo cieszymy się, że to właśnie on został doceniony przez jurorów i urzekł ich swoją prostotą oraz autentycznością. Pękamy z dumy – mówi Marcin Jasiński, BE7 Managing Director.

W lutym 2019 BE7 weźmie udział w uroczystej gali, na której osobiście odbierze nagrodę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij