MasterCard odświeża swoje logo – zniknie nazwa firmy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MasterCard odświeża swoje logo – zniknie nazwa firmy

7 stycznia 2019 roku międzynarodowy system płatniczy MasterCard ogłosił, że aktualizuje swoje logo, z którego zniknie nazwa firmy i pozostaną jedynie przecinające się czerwone i żółte koła.

Firma Mastercard 7 stycznia 2019 roku ogłosiła, że pozbędzie się swojej nazwy ze słynnego znaku marki. Przecinające się czerwone i żółte koła, czyli słynne symbole Mastercard, pozostaną teraz same zarówno na kartach z użyciem czerwonego i żółtego znaku firmowego oraz w punktach detalicznych i w internecie. Wraz z rozwojem usług konsumenckich i handlowych, symbole marki reprezentują firmę MasterCard lepiej niż kiedykolwiek, zaś elastyczny i nowoczesny design pozwoli jej bezproblemowo działać w cyfrowym świecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Już ponad 80% osób spontanicznie rozpoznaje symbole MasterCard, bez konieczności podawania nazwy firmy. Czuliśmy więc, że możemy zrobić kolejny krok w ewolucji naszej marki. Jesteśmy dumni z naszego bogatego dziedzictwa i jesteśmy podekscytowani faktem, że nasze kultowe koła pozostaną same – mówi Raja Rajamannar, chief marketing and communication officer w Mastercard.

Przecinające się czerwone i żółte koła są znakiem rozpoznawczym Mastercard już od ponad 50 lat i symbolizują obietnicę marki, która łączy ludzi z bezcennymi możliwościami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij