Wirtualne Serce dla WOŚP – szósta edycja niezwykłej akcji Wspieram.to

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wirtualne Serce dla WOŚP  – szósta edycja niezwykłej akcji Wspieram.to

Inicjatywa szczecińskiej platformy crowdfundingowej po raz szósty podbija serca internautów. W tym roku ambasadorami tej niezwykle popularnej metody wsparcia podopiecznych Fundacji WOŚP zostali m.in. Jurek Owsiak, prezydent Szczecina Piotr Krzystek, Magda Gessler, Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na czym polega fenomen tej formy wsparcia Wielkiego Finału WOŚP online? Wirtualne Serce jest coroczną akcją dla wielu internautów najpiękniej obrazującą moc internetowej społeczności. Każdy przelew zmienia się w część kolorowego serca, z każdym wsparciem większego, zawierającego bowiem coraz większą ilość kropeczek z nazwiskami ludzi o dobrych sercach. Każdy wspierający akcję może spersonalizować swoją kropkę w sercu, otrzymuje również wideo-podziękowania od Jurka Owsiaka. Zarówno swoją obecnością na Wirtualnym Sercu, jak i filmikiem można podzielić się ze znajomymi, zachęcając ich do dołączenia i wsparcia celu finału.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Tak jak Wirtulane Serce dla WOŚP rośnie od każdego kolejnego wsparcia, tak nam rosną serca widząc rosnącą popularność akcji i ogromną do niej sympatię internautów – mówi Marcin Galicki, założyciel platformy – Z Fundacją i Jurkiem Owsiakiem współpracujemy od początku naszej działalności i nie wyobrażaliśmy sobie nawet by nie było sposobu na włączenie się z naszym zapałem i serwisem w pomoc – dodaje Galicki.

Wirtualne Serce narodziło się sześć lat temu, poprzednie edycje zgromadziły już ponad pół miliona złotych. Każda akcja jest prowadzona całkowicie non-profit, zarówno ze strony platformy Wspieram.to, jak i operatorów płatności.

– Dziękujemy za wspólne pomaganie, za wspólną zabawę, za wspólne bicie kolejnych rekordów pomocy! – mówi Dominika Zabrocka, koordynująca Sztab Wspieram.to dla WOŚP – W tym roku otrzymaliśmy również niesamowite wsparcie od takich ambasadorów jak Pan Piotr Krzystek, prezydent naszego miasta, Szczecina, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Magdy Gessler, Oli Kutz czy Michała Piróga. To wspaniałe obserwować jak w naszą akcję włączają się nie tylko nasi bliżsi i dalsi znajomi i nasi niezawodni wspierający, ale również osoby, które podziwiają tysiące Polaków! – dodaje Zabrocka.

Finał tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dedykowanej najmłodszym pacjentom szpitali odbędzie się już za kilka dni – 13 stycznia. Wirtualne Serce jak co roku to wtedy urośnie najbardziej, gorąco zachęcamy jednak by ze swoim wsparcie dołączyć już dziś! www.wspieram.to/wosp

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij