Havas PR globalną agencją roku według Bulldog Reporter

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Havas PR globalną agencją roku według Bulldog Reporter

Agencja Havas PR została uznana za globalną agencję roku w prestiżowym konkursie Bulldog Stars of PR Awards organizowanym przez branżowy amerykański magazyn Bulldog Reporter.

Główna nagroda − złoto − przyznana w kategorii Global Agency of the Year podkreśla rolę działań komunikacyjnych prowadzonych przez sieć Havas PR nie tylko z perspektywy jednego rynku, ale przede wszystkim w skali międzynarodowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zwycięzcy w konkursie Bulldog Stars of Awards są wyłaniani przez grono dziennikarzy oceniających agencje i praktyków PR na podstawie ich dokonań w wyznaczaniu trendów w branży w obszarze PR i komunikacji, w tym aktywności w nowych mediach, kreatywności oraz świadomości biznesowej. Łącznie w tegorocznym konkursie przyznano 57 wyróżnień. Zwycięzcy dołączyli do tworzonego przez Bulldog Reporter panteonu wzorowych praktyków w obszarze komunikacji. Osiągnięcia nagrodzonych zostaną zaprezentowane w specjalnym wrześniowym wydaniu Bulldog Awards Stars of PR Hall of Fame.

Za aktywności sieci Havas PR w obszarze utrzymywania standardów i wyznaczania nowych trendów w komunikacji odpowiada powołany w ubiegłym roku międzynarodowy zespół managerów dbających o globalną reputację Havas PR. Do kilkuosobowego grona członków tego zespołu pracującego pod kierownictwem Marian Salzman, CEO Havas PR, należy Katarzyna Przewuska, prezes Havas PR Warsaw i COO Havas Worldwide w Polsce.

Oprócz złota agencja Havas PR zdobyła także brąz w kategorii Global Agency of the Year − Multinational Practice, za działania związane z obsługą globalnych klientów obecnych na wielu rynkach.

Amerykański Bulldog Reporter jest wydawcą codziennego branżowego dziennika on-line Daily ’Dog, będącego głównym źródłem wiedzy w obszarze PR i komunikacji korporacyjnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij