Energa.pl - nowa realizacja Engine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Energa.pl - nowa realizacja Engine

ENERGA, jedna z największych spółek energetycznych w Polsce, uruchomiła nowy serwis internetowy. Za jego projekt i wdrożenie odpowiada agencja Engine, od kilku lat kompleksowo obsługująca komunikację online z klientami tej marki.

Aktualny serwis to całkowicie niezależna platforma, w której opracowano na nowo projekt graficzny, układ treści oraz interfejs użytkownika. Rynek odbiorców indywidualnych i firm ENERGI regulują odrębne zasady i przepisy. Nowy serwis musiał uwzględnić te różnice i dla każdego segmentu klientów w czytelny sposób przedstawić dziesiątki ofert i promocji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas prac nad projektem, skupiono się na użyteczności poszczególnych sekcji strony. Kluczowe było zachowanie hierarchii komunikatów – najważniejsze informacje zajmują więc najwięcej miejsca na stronie głównej i poszczególnych podstronach. Skrócone zostały ścieżki prowadzące do najczęściej używanych narzędzi serwisu –  formularzy kontaktowych, narzędzi pomocy i obsługi klienta. Na podstawie analizy tysięcy pytań zadawanych przez Klientów ENERGI Konsultantom Infolinii oraz Wirtualnemu Doradcy (ChatBot), powstała bogata baza FAQ zawierająca ponad 700 pytań i odpowiedzi.

Ważnym wyzwaniem stanowiło także zapewnienie jego maksymalnej dostępności. Do minimum ograniczono moduły oparte o technologie uniemożliwiające wyświetlanie serwisu w urządzeniach mobilnych, zastępując je m.in. elementami w HTML5.

Serwis powstawał we ścisłej współpracy agencji z klientem. Zadaniem zespołu agencji było między innymi integrowanie wiedzy i opinii z różnych spółek i oddziałów funkcjonujących w ramach Grupy ENERGA. Podczas premiery serwisu udostępniono narzędzie umożliwiające przesyłanie uwag zwrotnych przez jego użytkowników. Mogą oni oceniać funkcjonowanie poszczególnych elementów serwisu, dzięki czemu autorzy na bieżąco dostosowują go do ich potrzeb.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij