Dawid Podsiadło pomaga chorym na raka i organizuje koncert charytatywny dla Stowarzyszenia Unicorn

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dawid Podsiadło pomaga chorym na raka i organizuje koncert charytatywny dla Stowarzyszenia Unicorn

Już 4 lutego br. w Światowy Dzień Walki z Rakiem odbędzie się wyjątkowy charytatywny koncert Dawida Podsiadło, z którego dochód zostanie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn.

Dawid Podsiadło to obecnie jeden z najsłynniejszych muzyków w Polsce. Jego wydany w ubiegłym roku album „Małomiasteczkowy” pokrył się Potrójną Platyną w ciągu dwóch miesięcy sprzedaży, a „Małomiasteczkową Trasę” widziało w sumie ponad 100 tysięcy fanów. Na pierwszą część nadchodzących koncertów „Wielkomiejski Tour” bilety wyprzedały się w 4 minuty. Niedawno artysta otrzymał Paszport Polityki w kategorii Muzyka popularna.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Młody muzyk znany jest z chętnego włączania się w akcje charytatywne. Zorganizował aukcję złotych biletów na swoje koncerty, z której dochód został przekazany Stowarzyszeniu Mali Bracia Ubogich, a ostatnio na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał swój Małomiasteczkowy Kiosk, który był wykorzystywany przy promocji płyty i trasy koncertowej. Tym razem artysta zdecydował się wesprzeć dzieci i dorosłych chorujących onkologicznie, którzy korzystają z pomocy Stowarzyszenia Unicorn. Wyjątkowy charytatywny koncert odbędzie się 4 lutego 2019 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Będzie to niezwykła okazja, aby zapewnić sobie niezapomniane wrażenia artystyczne, ale także pomóc osobom chorującym na nowotwory.

Bilety-cegiełki są do nabycia na stronie www.ebilet.pl. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij