Bio Family otwiera kolejny bezobsługowy i całodobowy supermarket

Bio Family otwiera kolejny bezobsługowy i całodobowy supermarket

Sieć supermarketów Bio Family otwiera drugi sklep samoobsługowy, który będzie działać w ramach usługi Open 24/7. Placówka mieścić się będzie w Konstancinie-Jeziornie.

Bio Family to polska sieć supermarketów z certyfikowaną ekologiczną żywnością, kosmetykami i środkami czystości. We wrześniu ub. r. w Poznaniu, marka w ramach usługi Open 24/7 otworzyła swój pierwszy bezobsługowy, całodobowy sklep, w którym klienci mogą robić zakupy codziennie przez 365 dni w roku – łącznie z dniami świątecznymi i niedzielami bez handlu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obecnie Bio Family pracuje nad otwarciem kolejnej placówki samoobsługowej, tym razem w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Warszawskiej 79. Podobnie jak sklep w Poznaniu, umożliwi ona klientom robienie zakupów przez cały rok, a dzięki specjalnej karcie Open 24/7 będą oni mogli zrobić je szybko w kasie samoobsługowej, bez obecności pracowników sklepu.

Otwarcie nowego sklepu planowane jest na 16 lutego na godzinę 9:00.

PS

W ubiegłym roku także eobuwie.pl zdecydowało się na otwarcie nowoczesnej placówki. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii klienci salonu zamiast oglądać towar na półkach, mogą zamawiać produkty na sklepowych tabletach lub własnych urządzeniach mobilnych.

PS2

Ze sprzedażą w sklepach stacjonarnych nie oderwanie wiążą się promocje konsumenckie. Jakie zmiany w ich kontekście czekają nas w tym roku? Poznajcie Antytrendy promocyjne – czego nie robić w 2019 roku?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij