Julia Nowak oraz Alek Frydrych nowym teamem kreatywnym w oS3

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Julia Nowak oraz Alek Frydrych nowym teamem kreatywnym w oS3

Do działu kreacji w agencji oS3 dołączył nowy team kreatywny. Julia Nowak (art director) oraz Alek Frydrych (copywriter), którzy będą odpowiedzialni za tworzenie konceptów kreatywnych dla nowych klientów agencji.

Powołanie nowego zespołu kreatywnego to kolejny krok w długofalowej strategii rozwoju firmy, która pozwoli na bardziej kompleksowe i interdyscyplinarne podejście do projektów i obsługi klienta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Julia i Alek to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy mogą pochwalić się ciekawym portfolio. Jako zespół stanowią duże wzmocnienie dla agencji, w której łączymy myślenie kreatywno-strategiczne z aspektami technologicznymi – mówi Michał Kobierzewski, executive creative director w agencji oS3.

Julia Nowak, która pracuje na stanowisku art director, wcześniejsze doświadczenie zdobywała w Gutenberg Networks (grupa DDB) i agencji Walk – tworzyła projekty dla taki marek jak McDonald's, Tchibo, Browary Warszawskie czy Orlen Maraton.

Julia studiowała scenografię na Central Saint Martins University of the Arts London. Do najważniejszego dorobku w jej karierze zawodowej należy kampania dla marki About You. Prywatnie Julia rozwija pasję do fotografii, malarstwa i projektowania kolaży.

Alek Frydrych z branżą reklamową związany jest od 10 lat. Co ciekawe, zaczynał w Leo Burnett jako web designer. Związany był m.in. z Scholz&Friends, Change Integrated, Walk Digital, czy Grey Group. W tym czasie zdobył kilkadziesiąt nagród na festiwalach reklamowych w Polsce i na świecie. Znalazły się wśród nich m.in. Grand Prix KTR, Grand Prix Innovation i Grand Prix Kreatura, a także złote bębenki na festiwalu Golden Drum czy brązowy Lew na Cannes Lions. Od 4 lat uczestniczy również w obradach jury KTR i Young Creatives.

Julia Nowak i Alek Frydrych dołączyli do zespołu kreatywnego oS3, za który odpowiadają Michał Kobierzewski, executive creative director oraz Radek Dudzic, creative director.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij