Startuje wirtualna sala kinowa youtubera Ajgora Ignacego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Startuje wirtualna sala kinowa youtubera Ajgora Ignacego

Youtuber Ajgor Ignacy startuje z wirtualną salą kinową. W filmie zatytułowanym „Otwieram Kino” zdradza, ile kosztuje produkcja profesjonalnego wideo na YouTubie i tłumaczy, dlaczego zdecydował się na otwarcie własnej strony na Patronite.pl.

Projekt Igora Leśniewskiego wystartował równolegle do publikacji filmu na jego kanale. Za pośrednictwem serwisu Patronite widzowie mogą wesprzeć twórcę na dwa sposoby – wykupując bilet ulgowy (10 zł) lub bilet normalny (20 zł). Osoby, które zdecydują się na pierwszą opcję, otrzymają spersonalizowane bilety w formie elektronicznej, będące formą zaproszenia na premierę nowej produkcji Ajgora. Zasilenie projektu wyższą kwotą daje widzom dostęp do ekskluzywnych materiałów making of z najnowszego planu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W swoim najnowszym filmie Igor Leśniewski mówi otwarcie o budżetach, jakimi operował przy kilku ostatnich produkcjach i tłumaczy widzom, skąd wziął się pomysł na wystartowanie z projektem crowdfundingowym.

– Realizacja profesjonalnego wideo jest kosztowna i tutaj raczej nikogo nie zaskoczę. Niemniej jednak, niewiele osób zdaje sobie sprawę, że koszty moich ostatnich produkcji wahały się pomiędzy 17 a nawet 35 tys. zł. Oczywiście część moich pomysłów mogę realizować dzięki współpracy z markami, ale dotyczy to jedynie pewnego fragmentu mojej twórczości. Z kolei przychody z AdSense to w przypadku mojego kanału około 1000 zł miesięcznie. Mając na uwadze te wszystkich czynniki, od dłuższego czasu szukałem rozwiązania, które pozwoli mi rozwijać się filmowo i dawać moim widzom coraz lepsze, wyższej jakości materiały – komentuje Igor Leśniewski.

Igor, znany widzom jako Ajgor Ignacy, jest z pewnością jednym z najambitniejszych twórców na YouTubie. Sukcesywnie wprowadza zmiany na swoim kanale i realizuje coraz więcej krótkometrażowych, profesjonalnych produkcji. Przykładem takiego filmu jest „Gdyby zachłanność była człowiekiem”, w którym główną rolę odegrał Cezary Pazura. Jak mówi twórca, wkład finansowy w jego ostatnie produkcje znacznie przewyższył zarobki, ale nie wyobraża on sobie sytuacji, w której musi obniżyć jakość produkcji. Swoich Patronów nazywa producentami, bo to dzięki nim powstaną kolejne produkcje.

– Moi widzowie bardzo doceniają wysoki poziom produkcji na moim kanale, a ja nie chcę zawieść ich i samego siebie. Wiem, że z ich producenckim wsparciem jestem w stanie stworzyć „wirtualną salę kinową”, spełniać swoje marzenie o wprowadzaniu wideo na YouTubie w inny wymiar i jednocześnie dawać konkretną wartość mojej społeczności. Zawsze chciałem robić filmy i każda moja decyzja była determinowana tą ideą – dodaje Leśniewski.

Działalność Ajgora wesprzeć można na stronie: patronite.pl/ajgorignacy

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij