Starbucks przygotował specjalną kawę z okazji Walentynek

Starbucks przygotował specjalną kawę z okazji Walentynek

Kawiarnia to bez wątpienia świetne miejsce randkę, nawet tą Walentynkową. W tym roku z okazji Święta Zakochanych, Starbucks przygotował małą niespodziankę dla swoich klientów.

Jeżeli jeszcze nie mieliście pomysłu, gdzie zabrać swoją drugą połówkę na Walentynki, to może warto wziąć pod uwagę kawiarnię Starbucks?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

14 lutego br. w wybranych lokalach marki, bariści będą dodawali specjalną czekoladową, różową posypkę w kształcie serduszek do napojów, która będzie świetnie komponowała się z bukietem czerwonych róż.

PS

Heinz z okazji Walentynek ogłosił na Twitterze konkurs, w którym 150 osób miało szansę wygrać mały słoiczek nietypowego kawioru. Nietypowego, bowiem nie składał się on z ikry ryb, a maleńkich perełek ketchupu.

PS2

Najbardziej popularnym prezentem walentynkowym jest pluszowy miś, chociaż stereotypy mogą sugerować, że kupujemy świece czy słodycze. Polacy niestety często przeciągają do ostatnich chwil moment dokonywania zakupów – wynika z analiz przeprowadzonych przez Allegro.

PS3

Podczas gdy większość marek planuje romantyczne akcje dla zakochanych w ramach Walentynek, brytyjskie ZOO Hemsley Conservation Centre pomyślało o tych, którzy nie mają z kim celebrować tego święta. Za niewielką opłatę mogą nazwać karalucha imieniem… swojego byłego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij