Wygraj bilety na Coachella Festival 2019 w najnowszym konkursie marki Absolut

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wygraj bilety na Coachella Festival 2019 w najnowszym konkursie marki Absolut

Marka Absolut wystartowała z kolejną edycją konkurs dla miłośników muzyki i dobrej zabawy. Do wygrania wyjątkowe nagrody – podwójne bilety na Coachella Festival oraz zestawy festiwalowe. Co trzeba zrobić? To Absolutnie łatwe!

Absolut od zawsze ma muzykę w swoim DNA. Dlatego już kolejny rok z rzędu jest oficjalnym sponsorem jednego z najpopularniejszych i najbarwniejszych festiwali na świecie – Coachella Valley Music and Arts Festival w słonecznej Kalifornii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka nie tylko wspiera i ceni współpracę z artystami – przede wszystkim inspiruje młodych, energicznych i kreatywnych ludzi do tego by rozwijali swoje pasje. Pomaga im obudzić w sobie potencjał i otworzyć się na nowe doznania, właśnie dlatego wystartowała z kolejną edycją konkursu – w którym może wziąć udział każdy pełnoletni fan muzyki i otwartego świata.

Co trzeba zrobić, by zdobyć bilet?

To proste! Wystarczy kupić butelkę Absolut Vodka, wejść na fanpage, wypełnić formularz załączając do niego paragon potwierdzający zakup butelki (dokonany w czasie trwania konkursu) i puścić wodze fantazji – a dokładnie napisać, kogo najchętniej zabrałbyś ze sobą na festiwal życia i dlaczego. Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi zgarniają podwójne bilety na absolutnie wyjątkowy festiwal Coachella (19-21 kwietnia 2019). Do wygrania jest także 100 zestawów festiwalowych: Głośnik JBL GO2 + Absolut Vodka Blue + plecak. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 marca 2019 roku!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.absolutnenoce.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij